Rogozińscy żeglarze w Pile

13 maja odbyły się na Zalewie Koszyckim (podczas Festiwalu Żagli w Pile) Regaty o Puchar ISSA. Klub Żeglarski Kotwica reprezentowało sześcioro zawodników w trzech kategoriach. Rogozińska ekipa zajęła drugie miejsce, wyprzedzając kluby żeglarskie z Mielna, Darłowa, Czaplinka, Chodzieży i Trzcianki. Mimo początku sezonu, widać wysoką formę naszych zawodników. W kategorii Optimist do lat 11 – Kacper Węgielski zajął pierwsze miejsce, Zuzanna Binek wywalczyła szóste miejsce w tej samej kategorii. W kategorii Optimist do lat 15 – Szymon Węgielski uplasował się na piątym miejscu, a Julia Marszał na piętnastym. Jakub Horoszkiewicz i Tomasz Zwoliński startowali w kategorii Cadet zajmując czwartą lokatę. Paula Binek z rogozinskiego klubu już dziś zaprasza wszystkich miłośników żeglarstwa i sportów wodnych do kibicowania na regatach, które odbędą się 10-11 czerwca w Klubie Żeglarskim Kotwica w Rogoźnie.

źródło: Goniec Rogoziński nr 11/665

(Odwiedzono 57 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl