Rodzinny Półmetek Wakacji w Siernikach za nami [galeria zdjęć]

Rodzinny Półmetek Wakacji w Siernikach

Na Fanpage Stowarzyszenie Do Przodu na Facebooku czytamy:

☀️Rodzinny Półmetek Wakacji w Siernikach za nami! Wspaniała wakacyjna pogoda, moc atrakcji i fantastyczna zabawa towarzyszyły nam w sobotnie popołudnie. Wśród gości, którzy zaszczycili nas swoją obecnością była Pani Poseł Marta Kubiak – Poseł na Sejm RP (bodajże pierwszy polski Parametarzysta, który odwiedził Sierniki), Roman Szuberski – burmistrz Rogoźna wraz z małżonką, Proboszcz prusieckiej Parafii Ks. Marek Salwa oraz współorganizatorzy: sołtys Sołectwo Pruśce Henryk Karaś i Dyrektor Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Pruścach Iwona Gruszka.
☀️Nad wyśmienitą zabawą naszych najmłodszych czuwała HEKSA Rogozińska Grupa Artystyczna. Nie zabrakło również dmuchańca AleFrajda, naszych przyjaciół z Owczegłowy, którzy pokazali jak grać w boccie, czy niezawodnych druhen i druhów z OSP Pruśce.
☀️Nad całością czuwała zgrana ekipa: Joanna Marek Frontczak, Anna Brzuszczak i Łukasz Zaranek.
☀️Dziękujemy za cudowną zabawę i do zobaczenia za rok 🥳

Więcej zdjęć obejrzycie na tej stronie

Źródło https://www.facebook.com/doprzodu/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 78 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *