Revolut to w Polsce prawdziwa rewolucja. Czym jest Revolut?

Revolut

Revolut obchodzi właśnie siódme urodziny. Fintech narodził się w 2015 roku w Londynie, a obecnie może pochwalić się już bazą 20 milionów klientów na całym świecie, wykonujących w każdym miesiącu ponad 250 milionów transakcji – to dobra okazja do kilku podsumowań.

Choć Revolut ma już siedem lat, to w Polsce dostępny jest dopiero od czterech. Nie przeszkodziło to jednak Polakom w znalezieniu się wśród pięciu największych rynków Revoluta.

Dziś Revolut znany jest przede wszystkim ze swojej aplikacji mobilnej i karty wielowalutowej, z której z powodzeniem korzystają szczególnie miłośnicy podróży.

Kliknij tutaj i przeczytaj więcej o tym czym jest Revolut.

Źródło https://www.gsmmaniak.pl/1323912/revolut-urodziny-20-mln-klientow-polska-czwartym-rynkiem/
Foto https://unsplash.com/photos/tCQ-0qemWyQ?utm_source=unsplash&utm_medium=referral&utm_content=creditShareLink

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 9 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, lingwistyką, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *