Revolut to w Polsce prawdziwa rewolucja. Czym jest Revolut?

Revolut

Revolut obchodzi właśnie siódme urodziny. Fintech narodził się w 2015 roku w Londynie, a obecnie może pochwalić się już bazą 20 milionów klientów na całym świecie, wykonujących w każdym miesiącu ponad 250 milionów transakcji – to dobra okazja do kilku podsumowań.

Choć Revolut ma już siedem lat, to w Polsce dostępny jest dopiero od czterech. Nie przeszkodziło to jednak Polakom w znalezieniu się wśród pięciu największych rynków Revoluta.

Dziś Revolut znany jest przede wszystkim ze swojej aplikacji mobilnej i karty wielowalutowej, z której z powodzeniem korzystają szczególnie miłośnicy podróży.

Kliknij tutaj i przeczytaj więcej o tym czym jest Revolut.

Źródło https://www.gsmmaniak.pl/1323912/revolut-urodziny-20-mln-klientow-polska-czwartym-rynkiem/
Foto https://unsplash.com/photos/tCQ-0qemWyQ?utm_source=unsplash&utm_medium=referral&utm_content=creditShareLink

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *