Remis Wełny, porażka Tornada

W rozegranych w ostatni weekend spotkaniach piłkarskich klas A i B zespoły z gminy Rogoźno zanotowały remis i porażkę.

Jako pierwsi swój mecz rozegrali piłkarze RKS-u, którzy na wyjeździe podejmowali Orkan Jarosławiec.

Pierwsza połowa ułożyła się po myśli podopiecznych trenera Krzysztofa Cieciury, którzy za sprawą bramki zdobytej w 43. minucie przez kapitana Jakuba Bartoka prowadzili 1:0.

W drugiej części spotkania biało-czerwono-czarni jeszcze podwyższyli wynik spotkania za sprawą Patryka Złocha i jego gola w 79. minucie. Niestety, w ciągu ostatnich dziesięciu minut roztrwonili przewagę, a gospodarze w 84. minucie doprowadzili do wyrównania. Do końca meczu wynik nie uległ już zmianie.

Po 7. kolejkach Wełna spadła na 5. miejsce z 14 punktami i traci już 4 do liderujący rezerw Lechii Kostrzyn.

Na tarczy wrócili z wyjazdu piłkarze Tornada, którzy podejmowali w Poznaniu tamtejszy Odlew.

Po pierwszej połowie zespół z Tarnowa schodził z boiska z bagażem dwóch straconych bramek.

W trakcie drugich 45 minut podopiecznym Macieja Gracza wprawdzie udało się strzelić gola kontaktowego w 54. minucie (strzelcem Adrian Mertin), jednak do końca meczu dali sobie wbić jeszcze trzy bramki. Sytuację pogorszyła dodatkowo druga żółta i co za tym idzie czerwona kartka dla Łukasza Szalczynskiego w 78. minucie.

Po porażce Tornado spadło na ostatnie miejsce w tabeli, które zajmuje z dorobkiem 4 punktów.

W następnych meczach Wełna w sobotę 15 października podejmie u siebie 12. w tabeli KS Łopuchowo, a Tornado również w roli gospodarza zagra z Karambą Gruszczyn.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 9 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *