RCK zaprasza na koncert online


RCK dodało wydarzenie na Facebooku, w opisie którego czytamy:

Zapraszamy na koncert ONLINE 10 Lipca o godzinie 20:00 który można obejrzeć na naszym YT & FB 😀 Powstał aby przekazać Państwu pozytywną energię potrzebą nam wszystkim w tak trudnych, niepewnych czasach… Zapraszamy serdecznie!
Koncert organizowany jest przez Rogozińskie Centrum Kultury, Obornickie Centrum Kultury, Gminny Ośrodek Kultury – Ryczywół, Gminny Ośrodek Kultury – Budzyń.
Do zobaczenia!

Kliknij tutaj aby przejść do wydarzenia na Facebooku
Źródło Facebook.com

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *