„Rabaty warstwowe i gildie roślinne w praktyce” – zaproszenie na warsztaty ogrodnicze


Na Fanpage Stowarzyszenie Dolina Wełny na Facebooku czytamy:

ZAPRASZAMY NA WARSZTATY OGRODNICZE Z ELEMENTAMI PERMAKULTURY
Stowarzyszenie „Dolina Wełny” w partnerstwie ze Stowarzyszeniem Bonus Locus ma przyjemność zaprosić Państwa na Warsztaty Ogrodnicze z elementami permakultury pn. „Rabaty warstwowe i gildie roślinne w praktyce” w ramach wydarzenia promocyjno-aktywizującego.
Warsztaty odbędą się się 16 października 2021 roku (sobota), w Kamienicy, gm. Wągrowiec.
Więcej szczegółów znajdziecie Państwo na plakacie.
Zapraszamy!!!

Źródło https://www.facebook.com/StowarzyszenieDolinaWelny/

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *