Puchar Burmistrza w tenisie dla Liceum

28 marca 2014 r. w wyjątkowo słoneczne przedpołudnie, odbył się Turniej o Puchar Burmistrza Rogoźna szkół ponad gimnazjalnych w tenisa stołowego. Na zawody stawili się przedstawiciele trzech szkół: Zespół Szkół im. Hipolita Cegielskiego, Zespół Szkół Agrobiznesu i Liceum Ogólnokształcącego im. Przemysława II. Każdą szkołę reprezentowały trzy dziewczyny i trzech chłopców. Zawodnicy zostali podzieleni na trzy grupy, z których każda składała się z trzech osób, reprezentantów różnych szkół. Osoby, które zajmowały pierwsze miejsca w grupie, walczyły o lokaty na podium. Druga pozycja zapewniała walkę o miejsca 4-6, a trzecia 7-9. Mecze rozpoczęły się o 11.00. Rozgrywki rozpoczęły dziewczęta. Po wyrównanej walce wszystkie reprezentantki LO zajęły w swoich grupach drugie miejsca i razem znalazły się w rozgrywce o lokaty 4-6. O pozycje na podium walczyły dziewczyny z ZSA, a miejsca 7-9 należały do reprezentantek ZS im. Hipolita Cegielskiego. Turniej wygrała Daria Witt z ZSA. (Dziewczyny z LO zajęły kolejno pozycje: 4. Kamila Gomulec, 5. Angelika Gliwa, 6. Daria Rybarczyk) W kategorii chłopców rozgrywki o kolejne miejsca również były wewnętrzna sprawą placówek. O podium walczyło LO, lokaty 4-6 należały do chłopców z ZS im. Hipolita Cegielskiego, a 7-9 do ZSA. Ostatecznie trzy pierwsze miejsca przypadły zawodnikom liceum 1. Dominik Krzyśka, 2. Mikołaj Strzępka, 3. Adam Piechowiak. Dzięki takim wynikom LO Rogoźno zdobyło Puchar Burmistrza po raz drugi z rzędu!
puchar-burmistrza-tenis-stolowy-2014
źródło: Goniec Rogoziński nr. 10/585

(Odwiedzono 11 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl