„Psie przystanki” w Rogoźnie [AKTUALIZACJA]

W ostatnim czasie na wybranych ulicach Rogoźna pojawiły się dwuczęściowe pojemniki koloru czerwonego:

Postawienie pojemników to realizacja Budżetu Obywatelskiego Gminy Rogoźno „Działamy dla mieszkańców” na rok 2022. Przypomnijmy, w zeszłym roku odbył się nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego na ten rok, w którym na rejon miasta zgłoszono jako jedyny projekt pod nazwą „Psie przystanki”. Jego założeniem było umożliwienie właścicielom czworonogów sprzątanie po swoim psie bez konieczności zabierania akcesoriów z domu. W ostatecznym rozstrzygnięciu „Psie przystanki” zostały zakwalifikowane do realizacji.

Jak dowiadujemy się od mieszkańców, w pojemnikach nie ma jeszcze worków. Będziemy dla Was monitorować ta sprawę i zwrócimy się w tej sprawie do władz gminy o wyjaśnienie i wskazanie terminu umieszczenia worków w pojemnikach.

AKTUALIZACJA: Z informacji uzyskanych od władz gminy, worki przy pojemnikach mają się pojawić do końca przyszłego tygodnia.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 107 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: współtwórca

Witam serdecznie, Dariusz Wierzbiński z tej strony. Od urodzenia jestem związany z Gminą Rogoźno. Na co dzień pracuję, a w czasie wolnym zbieram informacje do kroniki Miasta i Gminy Rogoźno, angażuję się społecznie. Od 2022 roku współtworzę portal rogozno.wlkp.net.pl tworząc autorskie relacje aktualnych wydarzeń w Rogoźnie. Poza tym prowadzę dział historyczny pod nazwą Kronika Rogozińska, gdzie publikuję informacje o wydarzeniach z przeszłości. Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia portalu rogozno.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *