Przewodniczący Rady Miejskiej o Budżecie Obywatelskim

Małe centrum rozrywki w Siernikach SiernikiNa Fanpage Łukasz Zaranek – Przewodniczący Rady Miejskiej w Rogoźnie na Facebooku czytamy:

📄31 marca 2021 podczas XLV Sesji Rada Miejska głosami radnych Klub Radnych Działamy dla Mieszkańców przyjęła uchwałę (którą miałem okazję współtworzyć) dotyczącą utworzenia Budżetu Obywatelskiego oddającego w ręce Mieszkańców możliwość zgłoszenia i wyboru zadania do realizacji.
💡W ramach pierwszego w historii naszego samorządu BO realizacji doczekały się projekty:
👉Małe centrum rozrywki w Siernikach Sierniki
👉Psie przystanki (teren miasta)
Zarówno jeden jak i drugi projekt doczekał się realizacji!
🔔Gratulacje dla wnioskodawców i wszystkich Mieszkańców, którzy wzięli udział w głosowaniu.

Słowo od Redakcji: wczoraj zakończono montowanie urządzeń w Siernikach, więc formalnie zakończono I edycję Budżetu Obywatelskiego.

Źródło https://www.facebook.com/zaraneklukasz

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 14 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *