Przegląd artystyczny "MIKRO-FONIA"

Jeżeli śpiewasz, grasz na instrumencie, masz talent to możesz zgłosić się do udziału w przeglądzie artystycznym „MIKRO-FONIA”. I etap 19 marca 2013r. od godz. 09.00 Ośrodek Kultury w Rogoźnie.
Zasady uczestnictwa: uczestnicy wystąpią w dwóch kategoriach:
– wokaliści i zespoły wokalne
– instrumentaliści
Zostaną podzieleni na grupy wiekowe:
uczniowie szkół podstawowych:
– do 10 lat
– od 11 do 13 lat
uczniowie szkół ponadpodstawowych:
– od 14 do 16 lat
– powyżej 16 lat
Wokaliści wykonają jedną piosenkę w języku polskim, dostosowaną do wieku i możliwości wykonawczych, z akompaniamentem lub podkładem na płycie CD.
Instrumentaliści (podzieleni według rodzaju instrumentu: fortepian, keyboard, gitara, instrumenty dęte*, inne) wykonają jeden utwór (możliwość akompaniamentu lub podkładu na CD).
*nie dotyczy fletów prostych
Zgłoszenia należy przesłać do 11 marca 2013 na adres RCK ul. 2 Armii Wojska Polskiego 4, tel. 672617043, email: rogck@poczta.onet.pl
Do finału przechodzą laureaci eliminacji gminnych, troje wykonawców z każdej grupy wiekowej. Jury powołane przez organizatorów dokona oceny występów konkursowych i wyłoni “Złotą Trójkę” w każdej kategorii.

(Odwiedzono 20 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *