Przegląd artystyczny "MIKRO-FONIA"


Jeżeli śpiewasz, grasz na instrumencie, masz talent to możesz zgłosić się do udziału w przeglądzie artystycznym „MIKRO-FONIA”. I etap 19 marca 2013r. od godz. 09.00 Ośrodek Kultury w Rogoźnie.
Zasady uczestnictwa: uczestnicy wystąpią w dwóch kategoriach:
– wokaliści i zespoły wokalne
– instrumentaliści
Zostaną podzieleni na grupy wiekowe:
uczniowie szkół podstawowych:
– do 10 lat
– od 11 do 13 lat
uczniowie szkół ponadpodstawowych:
– od 14 do 16 lat
– powyżej 16 lat
Wokaliści wykonają jedną piosenkę w języku polskim, dostosowaną do wieku i możliwości wykonawczych, z akompaniamentem lub podkładem na płycie CD.
Instrumentaliści (podzieleni według rodzaju instrumentu: fortepian, keyboard, gitara, instrumenty dęte*, inne) wykonają jeden utwór (możliwość akompaniamentu lub podkładu na CD).
*nie dotyczy fletów prostych
Zgłoszenia należy przesłać do 11 marca 2013 na adres RCK ul. 2 Armii Wojska Polskiego 4, tel. 672617043, email: rogck@poczta.onet.pl
Do finału przechodzą laureaci eliminacji gminnych, troje wykonawców z każdej grupy wiekowej. Jury powołane przez organizatorów dokona oceny występów konkursowych i wyłoni “Złotą Trójkę” w każdej kategorii.

(Odwiedzono 51 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *