Przebudowa ulicy Seminarialnej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego do skrzyżowania z ulicą Majora Biskupskiego rozpoczętaNa profilu radnego Zbigniewa Chudzickiego czytamy:

Przebudowa ulicy Seminarialnej na odcinku od skrzyżowania z ulicą Wojska Polskiego do skrzyżowania ulicą Majora Biskupskiego rozpoczęta. Gmina Rogoźno pozyskała na tą inwestycję 70 % dofinansowania z Funduszu Dróg Samorządowych. Całkowity koszt robót wyniesie 590 tysięcy. Na odcinku 330 metrów powstaną nowe chodniki, nawierzchnia asfaltowa, odwodnienie oraz parking. Połączy to świeżo budowaną ulicę Długą i Seminarialną w całość. Prace wykona firma Bimex-Beton Rogoźno. Podziękowanie dla Pana Burmistrza za duże wsparcie, skuteczność i konsekwencję w działaniu oraz dla pracowników Wydziału Rozwoju Gospodarczego za przygotowanie inwestycji.

Źródło https://www.facebook.com/zbigniew.chudzicki.94

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 85 razy, 1 wizyt dzisiaj)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
  •  
  •  

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.