Prace w okolicach Parkowa i Słomowa

droga drzewaNa Fanpage Błażej Cisowski – Radny Powiatu Obornickiego na Facebooku czytamy:

W ciągu drogi powiatowej z Parkowa do DK-11 (w stronę Obornik) założony został dziś nowy przepust, w miejsce starego, zarwanego. Prace przy przepuście mają potrwać jeszcze jutro, a w środę położony zostanie nowy dywanik asfaltowy na odcinku 250 m (w tym nad nowym przepustem). Będzie to kontynuacja prac z zeszłego roku, razem 0,5 km nowego dywanika asfaltowego. Ponadto jutro na wyjeździe ze Słomowa w stronę Pacholewa na odcinku 150 m położony zostanie nowy dywanik, w miejscu, gdzie nawierzchnia była najbardziej zniszczona. Wykonawcą jest Colas. Dziękuję Zarządowi Powiat Obornickiego za realizację tych wnioskowanych zadań. Wykonywane są w całości z budżetu powiatu.

Źródło https://www.facebook.com/bcpob

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 7 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *