Pożar na Kościuszki 17.12.2014


pozar-kuchni-kosciuszki
Wczoraj około godziny 15:40 w Rogoźnie na ulicy Kościuszki doszło do pożaru pomieszczenia kuchennego w jednym z mieszkań. Jak poinformowali strażacy z OSP w Rogoźnie zapaliła się lodówka.

– Dyżurny SK KP PSP w Obornikach zadysponował do zdarzenia dwa zastępy OSP Rogoźno oraz dwa zastępy JRG Oborniki. Działania przybyłych na miejsce zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji mieszkańców, wejściu w aparatach ODO do mieszkania i ugaszeniu palącej się kuchni oraz przewietrzeniu zadymionych pomieszczeń i klatki schodowej przy użyciu wentylatora oddymiającego – poinformował z-ca naczelnika OSP Rogoźno dh Sebastian Rabsch.

Wezwano też Policję oraz Pogotowie Energetyczne i Pogotowie Gazowe. Na miejscu pożaru pojawiła się Mirosława Sass-Nowak, zastępca burmistrza Rogoźna oraz prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Czesław Gruszka.
źródło: portalwrc.pl

(Odwiedzono 72 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *