Pożar na Kościuszki 17.12.2014

pozar-kuchni-kosciuszki
Wczoraj około godziny 15:40 w Rogoźnie na ulicy Kościuszki doszło do pożaru pomieszczenia kuchennego w jednym z mieszkań. Jak poinformowali strażacy z OSP w Rogoźnie zapaliła się lodówka.

– Dyżurny SK KP PSP w Obornikach zadysponował do zdarzenia dwa zastępy OSP Rogoźno oraz dwa zastępy JRG Oborniki. Działania przybyłych na miejsce zastępów Straży Pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, ewakuacji mieszkańców, wejściu w aparatach ODO do mieszkania i ugaszeniu palącej się kuchni oraz przewietrzeniu zadymionych pomieszczeń i klatki schodowej przy użyciu wentylatora oddymiającego – poinformował z-ca naczelnika OSP Rogoźno dh Sebastian Rabsch.

Wezwano też Policję oraz Pogotowie Energetyczne i Pogotowie Gazowe. Na miejscu pożaru pojawiła się Mirosława Sass-Nowak, zastępca burmistrza Rogoźna oraz prezes Spółdzielni Mieszkaniowej Czesław Gruszka.
źródło: portalwrc.pl

(Odwiedzono 33 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *