POWRÓT STEELA DO ROGOŹNAW dniu 24.01.2015 r. w Rogoźnie w barze Cyrk przy ulicy Fabrycznej odbył się kolejny turniej Steel Darta. W zawodach wzięło udział 12 zawodników w tym 2 kobiety, m.in. z Poznania, Bydgoszczy, Nakła nad Notecią i oczywiście Rogoźna. Najpierw mecze rozegrano w 4 grupach po 3 zawodników systemem każdy z każdym. Zawodnicy grali do 3 wygranych legów. Z grupy wychodziło dalej 2 zawodników. W 1/8 darterzy grali do 4 wygranych tak jak w przypadku meczu o 3 miejsce gdzie spotkali się zawodnicy z Rogoźna Arkadiusz Adamski oraz Krzysztof Noga. Lepszy po zaciętym meczu z wynikiem 4:3 okazał się Arkadiusz Adamski.

W finale pojedynek meczowy stoczyli zawodnik z Poznania Robert Kaźmierczak oraz zawodnik z Bydgoszczy Tomek Michalski. Turniej wygrał Robert Kaźmierczak pokonując Tomka Michalskiego 5:3. Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary. Ostatni turniej z tego cyklu odbędzie się 21.02.2015 r. W ogólnej klasyfikacji prowadzi Tomek Michalski 115pkt drugi jest Krzysztof Noga 85pkt a trzeci Arkadiusz Wawrzyniak 75pkt.
Lidera już raczej nikt nie doścignie lecz reszta podium jest jeszcze nieznana co wróży dobrymi zawodami. Zwycięzcy ostatniego turnieju otrzymają puchary oraz nagrody pieniężne. Zapraszamy.

Wyniki
1.Robert Kazmierczak
2.Tomek Michalski
3.Arkadiusz Adamski
4.Krzysztof Noga
5-8Arkadiusz Kapela
Norbert Jagieniak
Ola Boniecka
Arkadiusz Wawrzyniak
9-12 Iwona Zasadzka
Sebastian Paczesny
Boguslaw Zadluzny
Michal Makowski

Arkadiusz Kapela – organizator
Arkadiusz Adamski – organizator

Steel-Dart-zwyciezcy

(Odwiedzono 64 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie * Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.