Potrzebna pomoc dla poszkodowanych w wybuchu gazociągu w Murowanej Goślinie

26 stycznia 2018 roku w Murowanej Goślinie doszło do wybuchu gazociągu i doszczętnego spalenia 3 budynków mieszkalnych oraz budynku gospodarczego w wyniku czego trzy rodziny straciły dach nad głową. Straty dotknęły również innych sąsiednich mieszkańców. Do wybuchu i pożaru gazociągu wysokiego ciśnienia przy ul. Gnieźnieńskiej w Murowanej Goślinie doszło około północy. Ogień pojawił się koło stacji paliw. Konieczna była ewakuacja 20 mieszkańców. W wyniku awarii oraz pożaru gazociągu Gaz-Systemu w Wielkopolsce dostaw gazu zostało pozbawionych około 3500 osób z miejscowości zasilanych ze stacji PSG.

Licząc na państwa pomoc płynącą z dobrego serca, Ośrodek Pomocy Społecznej w Murowanej Goślinie oraz Stowarzyszenie KB Katorżnik w Murowanej Goślinie informują, że jest możliwe wpłacanie środków finansowych na rzecz osób poszkodowanych.

Zostało utworzone konto bankowe, na które można dokonywać wpłat

Stowarzyszenie KB Katorżnik Murowana Goślina

BZ WBK 11 1090 1463 0000 0001 3206 8728.

z dopiskiem “Pomoc dla pogorzelców”

Urząd Gminy Murowanej Gośliny uruchomił adres mailowy pomoc@murowana-goslina.pl na który można przesyłać oferty pomocy. W mailu prosimy podać: imię i nazwisko; nr telefonu; formę pomocy (w temacie wiadomości – np. śpiwory, pożywienie, kosmetyki, materiały budowlane i inne). Dzięki temu będzie można szybko przekazać konkretną pomoc do potrzebujących!

W imieniu rodzin dziękujemy za okazaną pomoc.

Poniżej wideo

źródło: gloswielkopolski.pl i Facebook.com

(Odwiedzono 451 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *