Porażka Wełny z Fałkowem [RELACJA Z MECZU]

W rozegranym dzisiaj w Rogoźnie meczu 4. kolejki grupy wielkopolskiej IV klasy A piłkarze Wełny ulegli drużynie KS Fałkowo 2:3 (0:3)
W I połowie po początkowo wyrównanej grze w wykonaniu obu zespołów przewagę uzyskali goście, którzy w 17 i 20. minucie zdobyli dwa gole. Pomimo prób odpowiedzi RKS-u drużyna z Fałkowa w dalszym ciągu wyprowadzała akcje ofensywne. Po utracie drugiej bramki piłkarze Wełny próbowali akcji ofensywnych, jednak bezskutecznie. Jedna z kolejnych akcji gości została zakończona samobójczym trafieniem Mikołaja Strzępki, który w 35. minucie spotkania nieszczęśliwie skierował piłkę do własnej bramki.
Do 45. minuty podopieczni Krzysztofa Cieciury nie byli w stanie wyprowadzić żadnej akcji ofensywnej zakończonej strzałem na bramkę gości.
Po pierwszej połowie z boiska zszedł Alan Wojciechowski, którego zastąpił Mikołaj Rączkowiak.

Druga część spotkania rozpoczęła się od akcji ofensywnych Wełny i żółtej kartki dla Norberta Jabłońskiego. Goście nie pozostali dłużni i wyprowadzili kontratak zakończony strzałem obok bramki. Mimo to biało-czarno-czerwoni nie poddawali się i w dalszym ciągu wyprowadzali akcje ofensywne, czego dowodem był strzał Jakuba Bartola z rzutu wolnego w 52. minucie. 59. minuta przyniosła strzał Mikołaja Władysiaka po ładnym dośrodkowaniu, który jednak dzięki interwencji zawodnika KS Fałkowa został przeniesiony ponad bramką.
Akcje ofensywne Wełny dały w końcu skutek w 61. minucie, kiedy to z bocznego podania gola dla RKS-u strzelił Mikołaj Rączkowiak. Tenże zawodnik w 66. minucie zderzył się z zawodnikiem gości w ich polu karnym, co wymagało pomocy lekarskiej. 15 minut przed końcem z boiska zszedł Jakub Bartol, a w 80. minucie Mikołaj Władysiak.
Końcówka spotkania to akcje ofensywne obu zespołów, na przemiennie Wełny i Fałkowa.
3 minuty przed końcem regulaminowego czasu gry bramkę kontaktową zdobył Maciej Walkowiak. W trakcie 5 doliczonych minut byliśmy świadkami faulu na piłkarzu Wełny, po którym doszło do sprzeczki zawodników obu drużyn. Pomimo prób ofensywnych RKS-u, wynik do końca spotkania nie uległ zmianie.

RKS Wełna Rogoźno – KS Fałkowo 2:3 (0:3)

bramki dla Wełny zdobywali: 61′ Rączkowiak 87′ Walkowiak

Na chwilę obecną pewne jest to, że KS Fałkowo wyprzedzi Wełnę w tabeli. RKS natomiast ma sporo do poprawy w zakresie gry obronnej, szczególnie w środku pola.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 40 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *