Poetyckie spotkaniemaria kogut ludomkiW czwartek, 16 kwietnia, w Gimnazjum nr 1 w Rogoźnie odbyło się spotkanie pokoleń, w którym uczestniczyli nauczyciele i pracownicy rogozinskiej oświaty zrzeszeni w sekcji emerytów i rencistów ZNP w Rogoźnie oraz nauczyciele i uczniowie szkoły. Głównym punktem wydarzenia, zorganizowanego z inicjatywy przewodniczącego sekcji ZNP Zdzisława Hinza i dyrektor gimnazjum Danuty Czechowskiej, było spotkanie z poetka Marią Kogut, mieszkanką Ludomek (gmina Ryczywół), laureatką ogólnopolskich i regionalnych konkursów poetyckich.

Dzięki zaangażowaniu dyrekcji i pracowników szkoły spotkanie miało wspaniałą oprawę, co zgodnie podkreślali wszyscy jego uczestnicy. Uczniowie pod kierunkiem nauczycielki języka polskiego Ewy Zawiskiej zaprezentowali ciekawy i przygotowany z ogromnym zaangażowaniem program artystyczny, w którym wykorzystali poezję Marii Kogut. Na zakończenie spotkania wszyscy chętni, a ich nie brakowało, mogli nabyć najnowszy tomik poezji lokalnej autorki wraz z dedykacją.

spotkanie z maria kogut
źródło: Goniec Rogoziński nr 10/611

(Odwiedzono 178 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.