Podpisano umowę na przebudowę drogi do Ciesiel

Podpisanie umowy na przebudowę drogi do Ciesiel

Na Fanpage Roman Szuberski – burmistrz Rogoźna na Facebooku czytamy:

Za kilka tygodni rozpocznie się przebudowa drogi do Ciesiel!
W dniu dzisiejszym, w obecności Przewodniczącego Rady Miejskiej Łukasza Zaranka, podpisałem umowę z Panem Szymonem Włodarczykiem Przedsiębiorstwo Budowlano – Drogowe Cieśle, na remont drogi do Ciesiel. Wcześniej 13 czerwca br., w obecności Pani Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Marty Kubiak podpisałem z Wojewodą Wielkopolskim Panem Michałem Zielińskim umowę na dofinansowanie remontu tej drogi, którą wizytowali wcześniej Posłowie na Sejm RP Marta Kubiak, Krzysztof Czarnecki, Marcin Porzucek i Grzegorz Piechowiak. Zakończenie budowy planowane jest do końca października br. Remont drogi dofinansowany jest z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg.

źródło: https://www.facebook.com/Roman-Szuberski-burmistrz-Rogo%C5%BAna-618923421546072/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 85 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *