PODPISANO UMOWĘ NA DOKUMENTACJĘ DLA NOWEJ KOTŁOWNI GAZOWEJ W ZESPOLE SZKÓŁ IM. H. CEGIELSKIEGO W ROGOŹNIE


Na Fanpage Powiat Obornicki na Facebooku czytamy:

▶ W czwartek Starosta Zofia Kotecka oraz Wicestarosta Waldemar Cyranek podpisali umowę na wykonanie dokumentacji projektowej nowej kotłowni gazowej dla budynku Zespołu Szkół im. H. Cegielskiego w Rogoźnie.
✅Planowana przez Powiat Obornicki inwestycja zakłada demontaż istniejącego węzła cieplnego oraz montaż nowej kotłowni gazowej, wyposażonej w pełną automatykę, co pozwoli na energooszczędną eksploatację. To zaś przełoży się na znaczące zmniejszenie kosztów ponoszonych przez Powiat z tytułu opłat za dostarczanie energii cieplnej.
▶ Koszt opracowania dokumentacji to 24 477 zł. Za projekt odpowiedzialne będzie Przedsiębiorstwo Projektowo-Wykonawcze „Ekoterma” z Poznania.

Źródło https://www.facebook.com/StarostwoOborniki/

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *