Piotr Reiss odwiedzi Rogoźno
Piotr Reiss trenuje z Akademia

Startuje Akademia Piłkarska Reissa w Rogoźnie.

Pierwszy trening z udziałem Piotra Reissa już w środę, 11 lutego

Klub Sportowy Akademia Piłkarska Reissa zaprasza wszystkie dzieci od 4. roku życia na treningi w Rogoźnie. Pierwsze zajęcia odbędą się w środę, 11 lutego w hali Zespołu Szkół Agrobiznesu, przy ul. II Armii Wojska Polskiego 1. Obecność na treningu potwierdził Piotr Reiss.

Akademia Piłkarska Reissa  to jedna z największych szkółek sportowych w Europie Środkowo – Wschodniej dla dzieci 4-letnich i starszych. W klubie trenuje ponad 4200 zawodników w 75 lokalizacjach. Już niebawem dołączą do nich młodzi sportowcy z Rogoźna. Na pierwszy trening zapraszamy w środę, 11 lutego br. do hali Zespołu Szkół Agrobiznesu, przy ul. II Armii Wojska Polskiego 1. Zajęcia odbędą się w dwóch grupach wiekowych:

– godz. 16 – roczniki 2011-2008

– godz. 17 – roczniki 2007 i starsze

– Bardzo się cieszę, że nasza Akademia się rozwija i że już niebawem dołączy do nas nowa lokalizacja w Rogoźnie. Gorąco zapraszam wszystkie dzieci na pierwsze treningi i do rozpoczęcia przygody z piłką. Warto spróbować swoich sił i przekonać się, że zajęcia sportowe przynoszą wiele korzyści, przede wszystkim zdrowotnych. Wierzę, że treningi w Akademii będą dla wielu dzieci początkiem piłkarskiej kariery – mówi Piotr Reiss, założyciel Akademii.

Czym wyróżnia się Akademia? Wszyscy zawodnicy mogą liczyć na profesjonalne treningi. Wszystko za sprawą własnej metodologii szkolenia opartej na europejskich wzorcach, profesjonalnej kadrze trenerskiej oraz współpracy z zagranicznymi klubami. Co więcej – zawodnicy, którzy wyróżniają się na tle pozostałych mają szansę dołączyć do Reprezentacji Akademii, która bierze udział w rozgrywkach Wielkopolskiego Związku Piłki Nożnej. Akademia to jednak nie tylko treningi, lecz także szereg dodatkowych atrakcji, takich jak: udział w cotygodniowych rozgrywkach – Wielkopolsko-Lubuskich Ligach Piłkarskich, turniejach, obozach sportowych, spotkaniach z piłkarzami czy wycieczkach do zagranicznych klubów. Co więcej – każdy zawodnik ma zagwarantowane ubezpieczenie i opiekę medyczną. Klub nie prowadzi selekcji.

Kiedy?:

Pierwszy trening – środa 11.02

– roczniki 2011-2008, godz. 16:00

– roczniki 2007 i starsze, godz. 17:00

Kolejne treningi 18.02 oraz 23.02.

Miejsce:

Hala Zespołu Szkół Agrobiznesu, ul. II Armii Wojska Polskiego 1 w Rogoźnie.

Więcej informacji na www.akademiareissa.pl oraz pod nr tel. 502 741 749.

Osoby, które nie wiedzą kim jest Piotr Reiss mogą zobaczyć artykuł o nim na Wikipedii.

(Odwiedzono 156 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie * Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.