Piłkarskie derby Gminy Rogoźno w Pucharze Polski

Dziś rozlosowano pary I rundy wstępne piłkarskiego Pucharu Polski okręgu Poznań. Już w tej fazie rozgrywek dojdzie do derbów Gminy Rogoźno pomiędzy Tornadem Tarnowo a Wełną Rogoźno. Gospodarzem meczu będzie drużyna Tornada.

Mecz odbędzie się 13 sierpnia.

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 39 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: współtwórca

Witam serdecznie, Dariusz Wierzbiński z tej strony. Od urodzenia jestem związany z Gminą Rogoźno. Na co dzień pracuję, a w czasie wolnym zbieram informacje do kroniki Miasta i Gminy Rogoźno, angażuję się społecznie. Od 2022 roku współtworzę portal rogozno.wlkp.net.pl tworząc autorskie relacje aktualnych wydarzeń w Rogoźnie. Poza tym prowadzę dział historyczny pod nazwą Kronika Rogozińska, gdzie publikuję informacje o wydarzeniach z przeszłości. Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia portalu rogozno.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *