Piłkarski weekend w Gminie Rogoźno

zdjęcie ilustracyjne

Dziś na Stadionie Miejskim w Rogoźnie doszło do dwóch spotkań zespołów z naszej gminy: Tornada Tarnowo i Wełny Rogoźno.

Na początek na boisko wyszli zawodnicy drużyny z Tarnowa, którzy podejmowali u siebie Patriot Mieścisko. Niestety, musieli uznać wyższość gości i ulegli 0:2.

Po meczu Tornado spadło w tabeli i obecnie zajmuje przedostatnie miejsce w grupie III wielkopolskiej Klasy B z 4 punktami na koncie. Następny mecz podopieczni trenera Macieja Gracza rozegrają 9 października o 10:00 w Poznaniu z tamtejszym odlewem.

Po południu swój mecz rozegrał zespół RKS-u. Przeciwnikiem była drużyna Koziołka Poznań. Mecz zakończył się zwycięstwem biało-czerwono-czarnych w odwrotnym stosunku bramek do Tarnowa, czyli 2:0. Bramki dla Wełny zdobyli Adam Rybarczyk i Mikołaj Rączkowiak.

Po meczu drużyna trenera Krzysztofa Cieciury awansowała na 4. miejsce w tabeli grupy IV wielkopolskiej Klasy A i traci tylko 2 punkty do liderujących rezerw Lechii 1922 Kostrzyn. Kolejny, wyjazdowy mecz z 11. w tabeli Orkanem Jarosławiec odbędzie się 8 października o 15:00.

Źródło zdjęcia: https://img.freepik.com/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 27 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *