Piknik z Produktem Polskim – zaproszenie

piknikNa Fanpage Gmina Rogoźno na Facebooku czytamy:

Już w najbliższą niedzielę zapraszamy Państwa na PIKNIK z PRODUKTEM POLSKIM!
Tegoroczny finał Bitwy Regionów odbędzie się na Targowisku Miejskim „Mój Rynek” 18 września br. od godz. 14:00
W programie między innymi: animacje dla dzieci, koncert Alicji Przybylskiej, Kapeli Tu My z Doliny Wełny oraz występ taneczny zespołów Pa-Mar-Sze i Iskierki. Dodatkowo przepyszne stoiska kulinarne Kół Gospodyń Wiejskich i Stowarzyszeń z naszego regionu. Serdecznie zapraszamy!

Źródło https://www.facebook.com/rogoznogmina/
Foto https://unsplash.com/photos/Ejd2biBmjRM?utm_source=unsplash&utm_medium=referral&utm_content=creditShareLink

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 88 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *