Parkowanie tylko po jednej stronie?


Artykuł edytowany: 10.03.2018
Radny Hubert Kuszak zaapelował do burmistrza o usprawnienie jazdy na ulicy Małej Poznańskiej poprzez np. zakazanie parkowania po jednej stronie. Burmistrz Szuberski przychylił się do tej prośby i obiecał, że poczyni kroki w tym kierunku. Nie wiadomo, czy planowany zakaz ma dotyczyć zakazu na całej trasie ulicy czy tylko na jakimś jej odcinku. Dodamy jeszcze, że radnego Huberta Kuszaka o załatwienie sprawy prosili Druhowie z OSP.

źródło: Goniec Rogoziński nr 5/684

(Odwiedzono 399 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu

2 myśli na temat “Parkowanie tylko po jednej stronie?”

  1. Parkowanie po jednej stronie ulicy jest wskazane tak jak radny apeluje, chociażby z powodu możliwości swobodnego przejazdu Służb Ratunkowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *