Otwarcie nowej cukierni/kawiarni w Rogoźnie

Pawlova & Mint Cafe 1

Dzisiaj, tj 9 kwietnia 2022 nastąpiło otwarcie nowej cukierni i kawiarni pod szyldem Pawlova. Cukiernia znajduje się na placu Karola Marcinkowskiego.

Pawlova & Mint Cafe 2

Pawlova & Mint Cafe 3

Pawlova & Mint Cafe 4

Poniżej zrzut postu z Fanpage firmy

Pawlova by Paweł Mieszała.
Godz. 10.00 – 20.00.

W Google doszukaliśmy się takiej informacji: „Cukiernia Mistrza Świata oraz Mistrza Polski w cukiernictwie Pawła Mieszały. Cukiernia Pawlova oraz Studio44 to firma rodzinna, w której można zakupić mistrzowskie wyroby cukiernicze. W 2019 Mistrzowie Polski w lodach rzemieślniczych” .

Kliknij tutaj aby przejść do strony internetowej firmy.

Powiązane wpisy:

Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.
(Odwiedzono: 1 389 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, lingwistyką, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *