Otwarcie nowej cukierni/kawiarni w Rogoźnie

Pawlova & Mint Cafe 1

Dzisiaj, tj 9 kwietnia 2022 nastąpiło otwarcie nowej cukierni i kawiarni pod szyldem Pawlova. Cukiernia znajduje się na placu Karola Marcinkowskiego.

Pawlova & Mint Cafe 2

Pawlova & Mint Cafe 3

Pawlova & Mint Cafe 4

Poniżej zrzut postu z Fanpage firmy

Pawlova by Paweł Mieszała.
Godz. 10.00 – 20.00.

W Google doszukaliśmy się takiej informacji: „Cukiernia Mistrza Świata oraz Mistrza Polski w cukiernictwie Pawła Mieszały. Cukiernia Pawlova oraz Studio44 to firma rodzinna, w której można zakupić mistrzowskie wyroby cukiernicze. W 2019 Mistrzowie Polski w lodach rzemieślniczych” .

Kliknij tutaj aby przejść do strony internetowej firmy.

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *