Ogrzewanie. Czy na termostacie idzie wybrać stany pośrednie?

termostatWszystkie pokrętła do grzejnika, czyli obudowa termostatu ma zaznaczone cyfry, z których każda oznacza temperaturę, jakiej oczekujesz w pomieszczeniu. Trzeba tu podkreślić, że temperatury mogą być różne w zależności od producenta, a nawet modelu.

Śnieżynka – 5-6 stopni Celsjusza. 1 utrzymuje temperaturę w okolicach 11 stopni. 2 – mniej więcej 16 stopni. 3 – 20-21 stopni. 4 to 26 stopni, 5 – 30 stopni.

Oczywiście istnieje możliwość ustawienia stanów pośrednich. Większość termostatów ma większą skalę niż tylko 5 cyferek – między nimi znajdują się jeszcze kropki lub inne oznaczenia, pozwalające na uzyskanie temperatury pośredniej.

Źródło https://kb.pl/porady/zasada-dzialania-termostatu-grzejnikowego-zobacz-jak-dziala-glowica-termostatyczna/
Foto https://pixabay.com/photos/thermostat-heating-radiator-7083508/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 11 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *