I Ogólnopolski Maraton Zumby w RogoźnieDnia 13 GRUDNIA 2014 w rogozińskiej Sali gimnastycznej ZSA odbył się I OGÓLNOPOLSKI MARATON STEP ZUMBA & ZUMBA FITNESS zorganizowany przez pasjonatkę aktywnego i zdrowego stylu życia Monikę Chudzicką. Impreza sportowa była propozycją świetnej zabawy adresowanej do kobiet, które pokazują, iż aktywność ruchowa jest dla wszystkich bez względu na wiek i umiejętności. Była niepowtarzalną okazją dla wszystkich, którzy kochają ruch i swój wolny czas spędzają na m.in. zajęciach zumba!

Sobotni prawie 4-godzinny maraton zgromadził w sali osoby, które swoją pasję znalazły w rozkochanej przez całą Polskę ZUMBIE. Od niedawna pojawił się jej odłam – step zumba, który powoli dociera do fitness klubów i również cieszy się dużym zainteresowaniem.
Maraton podzielony był na dwie części: pierwsza step zumba a następnie zumba poprowadzona przez 4 wspaniałych instruktorów: GOŚCIE: Maciej Sarnat (Kielce), Anna Półtorak (Kielce), Ewa Zarzycka (Iłowa) oraz GOSPODARZ: Monika Chudzicka (Rogoźno).
Impreza wspomagana była przez fantastycznych i życzliwych ludzi. Jako organizator pragnę podziękować m.in.: Karolinie Jezierskiej (DjCarla),  Agnieszce Kośmickiej, Marzenie Pobłockiej, Tadeuszowi Miężalskiemu, Marii Czarneckiej, Annie Szmania, Zbigniewowi Chudzickiemu, Annie Jackowiak, Anicie Budzińskiej oraz Urzędowi Miejskiemu w Rogoźnie.

maraton-zumba
maraton-zumba-2
maraton-zumba-3

(Odwiedzono 137 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie * Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.