Ogólnopolska kampania społeczna „Silna Wieś, Silna Polska”

Silna Wieś, Silna Polska - banerRuszyła Ogólnopolska kampania społeczna „Silna Wieś, Silna Polska”. Pomoc w ramach kampanii to m.in.:

Wsparcie finansowe:
– płatności obszarowe
– ubezpieczenie upraw i zwierząt gospodarskich
– dopłaty do nawozów
– dopłaty do paliwa rolniczego

Bezpieczeństwo socjalne:
– 13. i 14. emerytura dla rolników
– emerytura bez konieczności zbywania gospodarstwa

Wsparcie społeczne i rozwój:
– Rolniczy handel Detaliczny
– rozszerzenie działalności KGW
– budowanie patriotyzmu konsumenckiego

Szczegółowe informacje na temat kampanii na stronie: silnawies.gov.pl

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 12 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *