Ogłoszenia drobne

Prosimy wpisywać ogłoszenia typu Sprzedam, Kupię, Zamienię, Oddam, Nieruchomości, Motoryzacyjne, Matrymonialne, Praca oraz Różne inne Oferty.
Za darmo. Jako komentarz

Polecamy grupę na Facebooku
Tylko z gminy Rogoźno: Sprzedam, kupię, zamienię, oddam i inne ogłoszenia
którą administrujemy i na której można dodawać ogłoszenia widoczne dla innych członków grupy.

(Odwiedzono 13 513 razy, 1 wizyt dzisiaj)

408 myśli w temacie “Ogłoszenia drobne”

  1. NAUKA GRY ONLINE: AKORDEON, PIANINO, KEYBOARD.
    Dyplomowany muzyk udzieli lekcji gry online na akordeonie, pianinie, keyboardzie, jak również lekcji z zakresu rytmiki, zasad, historii muzyki, kształcenia słuchu, emisji głosu, niezależnie od stopnia zaawansowania i wieku zainteresowanych.
    Oprócz nauki utworów klasycznych oferuję również naukę gry muzyki rozrywkowej oraz profesjonalnego nagrania instrumentu i głosu.
    Moje wyższe wykształcenie muzyczne, wieloletnie doświadczenie pedagogiczne daje Państwu stuprocentową gwarancję zadowolenia.
    Tel: 731730807
    naukagrylekcje@wp.pl

  2. Mam dla Ciebie Ciekawą Propozycje

    A Mianowicie proponuję Ci bardzo proste zajęcie jakim jest wypełnianie Płatnych Ankiet

    Wystarczy mieć dostęp do Internetu i chęć do pracy i trochę czasu.

    Wypełniasz ankiety kiedy chcesz i gdzie chcesz

    Pracujesz dla siebie bez szefa

    Możesz wypełniać płatne ankiety w międzyczasie np. Opieką nad dziećmi

    Możesz dorobić tak około 500 zł miesięcznie na rękę

    Brzmi interesująco ???

    Zapraszam na stronę https://platneankiety.eu

  3. Najnowsze wyroki sądów potwierdzają – umowy o kredyt waloryzowane do franka szwajcarskiego są nieważne lub zawierają postanowienia niedozwolone, co umożliwia ich “odfrankowienie”.

    Chętnie pomożemy Ci uwolnić się od Twojej umowy kredytowej. Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej umowie, a my poinformujemy Cię czy masz szansę być wolny od swojego kredytu frankowego! Nic Cię to nie kosztuje!

    Zajrzyj na naszego facebooka: Wolny od kredytu frankowego lub napisz do nas:
    wolnyodkredytufrankowego@gmail.com

  4. Zapraszam do wymiany walut w kantorze w Rogoźnie przy ul. Wielka Poznańska 39.
    Możliwość negocjacji cen. Telefon : 790-664-662

  5. DJ KONRAD – śpiewający dj z akordeonem , karaoke.
    Oprawa muzyczna wesel, poprawin, balów, uroczystości firmowych, jubileuszy.
    Prezentuję bardzo szeroki repertuar każdego gatunku muzycznego , prowadzę liczne zabawy i konkursy, w tym karaoke.
    Profesjonalne nagłośnienie /co za tym idzie czystość brzmienia dźwięku/ , laserowe i led oświetlenie, wytwornice dymu , baniek najlepszych firm , sposób prowadzenia uroczystości plus kilkanaście lat doświadczenia , a przy tym atrakcyjna cena gwarantuje 100 procent Państwa zadowolenia.
    Moja praca nie sprowadza się tylko do typowego dla dja odtwarzania muzyki , ale dodatkowo gram na akordeonie, keyboardzie i śpiewam przeplatając to z odtwarzaniem muzyki i prowadzeniem zabaw co zdecydowanie podnosi jakość mojej usługi.
    Przy moich umiejętnościach i sposobie prowadzenia przez mnie uroczystości nie muszą Państwo zbędnie zapraszać dodatkowych muzyków co wiążę się ze zmniejszeniem Państwa kosztów choć istnieje u mnie również możliwość występu z wokalistką bądź śpiewającym gitarzystą.

    Dodatkowo oferuję ciężki dym do tzw. „ tańca w chmurach”.
    Wstawiam faktury vat.
    zapraszam na:
    Szczegółowe oferty, skróty dvd i dodatkowe informacje przesyłam drogą mailową.
    email : dj523@wp.pl
    tel: 731730807

  6. Kupię stare kolekcje orderów, medali,odznaczeń, dokumentów związanych z nadaniem odznaczen, innych starych pamiątek związanych ze służbami mundurowymi

    telefon: 518 507 460
    e-mail: wojskowe-odznaki@wp.pl

  7. KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA,ODZNAKI Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze zaplace telefon 694-972-047

  8. Poszukujemy pracowników na stanowisko Pakowacz w Rogoźnie w firmie zajmującej się produkcją kosmetyków.

    Zadania:
    •Praca przy linii produkcyjnej kosmetyków,napełnianie pojemników, programowanie etykieciarki, wypełnianie prostej dokumentacji produkcyjnej, obsługa maszyn.

    Nasze oczekiwania:
    •dokładność, samodzielność,
    •WYMAGANA – aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych

    Nasza oferta:
    • praca u wiarygodnego pracodawcy,
    • umowa zlecenie (z możliwością przejścia na umowę o pracę),
    • stawka godzinowa: 17 zł brutto
    • praca w godzinach 6-14, 14-22 + możliwa zmiana nocna (22-6)

    Dojazd we własnym zakresie.

    Kontakt: 514-863-775

  9. Dzień dobry
    Sprzedam białe dwuskrzydłowe okno PCV o wymiarach 176,50 cm x 144,00 cm uchylno-rozwarte w dobrym stanie za kwotę 150,00 zł.
    Proszę o kontakt pod numerem telefonu 604-663-600.

  10. Postojowe z Niemiec

    Prowadzisz firmę w Niemczech (np. Gewerbe, GmbH), należy Ci się niemieckie postojowe do 9.000,- euro!
    Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z pozyskaniem dofinansowania.

    Tel.: 604645598 lub 608303596

  11. HOSTESSY
    – Poszukujemy dziewczyn na stanowisko: HOSTESSA
    Oferujemy:
    -400 zł/Zlecenie + Prowizja
    -Zwrot kosztów dojazdu
    -Mieszkanie na czas pracy
    Wymagamy:
    -Ukończone 18 lat.
    -Chęci do pracy
    -Pewności siebie
    Szczegóły:
    – Miła atmosfera pracy
    – Duża ilość gwarantowanych grup i rezerwacji
    -Luksusowy nowoczesny wystrój lokalu

    Zgłoszenia proszę kierować na
    praca.hostessy1@wp.pl
    lub pod numer telefonu : 606 949 533
    (Miejsce przeprowadzanej akcji CAŁA POLSKA)

    1. W Rogoźnie dnia 14.04 koło godziny 9 rano w okolicy posterunku policji zgubiono telefon marki Samsung Galaxy xcover3 w czarnym etui na tapecie jest ojciec z córką.
      Znalazca proszony jest o kontakt pod nr 693008305

  12. Dodatkowa praca polegająca na wypełnianiu ankiet, zarobki to kilkaset złotych miesięcznie.

    Za półgodzinną ankietę otrzymamy około 10 złotych.

    Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy:

    irena.nocon@wp.pl

    1. Witam!
      Jeżeli temat dodatkowej pracy przy wypełnianiu ankiet jest nadal aktualny – zgłaszam swoją chęć do jej podjęcia 🙂 Pozdrawiam! JDJ