Ogłoszenia drobne

Prosimy wpisywać ogłoszenia typu Sprzedam, Kupię, Zamienię, Oddam, Nieruchomości, Motoryzacyjne, Matrymonialne, Praca oraz Różne inne Oferty.
Za darmo. Jako komentarz

Polecamy grupę na Facebooku
Tylko z gminy Rogoźno: Sprzedam, kupię, zamienię, oddam i inne ogłoszenia
którą administrujemy i na której można dodawać ogłoszenia widoczne dla innych członków grupy.

(Odwiedzono 14 065 razy, 1 wizyt dzisiaj)

414 komentarzy do “Ogłoszenia drobne”

  1. Poszukuję archiwalnych wydań gazety “Goniec Rogoziński” z lat 1993-2018.
    Osoby zainteresowane proszę o zostawienie komentarza pod postem.

  2. Pracownik produkcji -> praca od pon do pt -> zorganizowany dojazd pisze:

    Zależy ci na pracy od poniedziałku do piątku ze zorganizowanym transportem?
    Mamy coś dla Ciebie – pracę na stanowisku pracownik produkcyjny !
    Miejsce pracy – Murowana Goślina
    Oferujemy:
    -umowę o pracę tymczasową (płatne składki i urlopy)
    -możliwość podjęcia długotrwałej i stabilnej współpracy
    -pracę od poniedziałku do piątku w trybie 3-zmianowym
    -wynagrodzenie w wysokości do 3255 zł brutto/mc + premia kwartalna 495 zł brutto
    -zorganizowany dojazd z miejscowości: Wągrowiec, Skoki, Rogoźno
    -dofinansowane do dojazdu z innych miejscowości !!!
    Aplikuj i dowiedz się więcej! Tel. 667 580 075

  3. Zależy ci na pracy od poniedziałku do piątku ze zorganizowanym transportem?
    Mamy coś dla Ciebie – pracę na stanowisku magazynier (uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego bardzo mile widziane!)
    Oferujemy:
    -dofinansowane do dojazdu z innych miejscowości
    Dowiedz się więcej i aplikuj! Tel. 667 580 075 🙂

  4. Wykonawstwo części zamiennych do pras H060 oraz H710. Między innymi: matryce od fi 4 do fi 25, płaszcze rolek, skrobaki, koła zębate, płyty osadcze, wykrojniki, granulatory, rolki, wałki i inne.
    Firma PHUP Viola Bogusław Barański, Rogoźno, ul. Fabryczna 7.
    Zapraszamy do kontaktu po nr 693 372 511.

  5. Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem odznaczeń, inne pamiątki i starocie związane z wojskowością i służbami mundurowymi.

    telefon: 518 507 460
    e-mail: wojskowe-odznaki@wp.pl

  6. Posiadasz doświadczenie w szyciu na maszynach przemysłowych?
    Mamy coś dla Ciebie – pracę na stanowisku szwacz/ szwaczka!

    Miejsce pracy: Murowana Goślina

    Aplikuj: http://www.randstad.link/szwacz/ka-praca

    oferujemy
    umowę o pracę tymczasową (płatne składki i urlopy)
    możliwość podjęcia długotrwałej i stabilnej współpracy
    pracę od poniedziałku do piątku w trybie 3-zmianowym
    wynagrodzenie na start w wysokości do 3255 zł brutto/mc
    495 zł brutto premii kwartalno-frekwencyjnej
    po wdrożeniu przejście na akord indywidualny
    zorganizowany dojazd z miejscowości: Wągrowiec, Skoki, Rogoźno
    dofinansowanie do dojazdu z innych miejscowości
    pracę w zgranym zespole
    możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie Klienta po okresie próbnym
    pakiet interesujących dodatków: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online i wiele innych

    zadania
    szycie pokrowców do materacy
    obsługa maszyn szwalniczych/krawieckich (typu: stębnówka, overlock, sznurkarka, lamówkarka)

    oczekujemy
    gotowości do podjęcia pracy w trybie 3-zmianowym
    umiejętności manualnych
    doświadczenia w szyciu na maszynach przemysłowych (m.in.. stębnówki, overlocki, sznurkarki, lamówkarki)

    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  7. NAUKA GRY ONLINE: AKORDEON, PIANINO, KEYBOARD.
    Dyplomowany muzyk udzieli lekcji gry online na akordeonie, pianinie, keyboardzie, jak również lekcji z zakresu rytmiki, zasad, historii muzyki, kształcenia słuchu, emisji głosu, niezależnie od stopnia zaawansowania i wieku zainteresowanych.
    Oprócz nauki utworów klasycznych oferuję również naukę gry muzyki rozrywkowej oraz profesjonalnego nagrania instrumentu i głosu.
    Moje wyższe wykształcenie muzyczne, wieloletnie doświadczenie pedagogiczne daje Państwu stuprocentową gwarancję zadowolenia.
    Tel: 731730807
    naukagrylekcje@wp.pl

  8. Mam dla Ciebie Ciekawą Propozycje

    A Mianowicie proponuję Ci bardzo proste zajęcie jakim jest wypełnianie Płatnych Ankiet

    Wystarczy mieć dostęp do Internetu i chęć do pracy i trochę czasu.

    Wypełniasz ankiety kiedy chcesz i gdzie chcesz

    Pracujesz dla siebie bez szefa

    Możesz wypełniać płatne ankiety w międzyczasie np. Opieką nad dziećmi

    Możesz dorobić tak około 500 zł miesięcznie na rękę

    Brzmi interesująco ???

    Zapraszam na stronę https://platneankiety.eu

  9. Najnowsze wyroki sądów potwierdzają – umowy o kredyt waloryzowane do franka szwajcarskiego są nieważne lub zawierają postanowienia niedozwolone, co umożliwia ich “odfrankowienie”.

    Chętnie pomożemy Ci uwolnić się od Twojej umowy kredytowej. Skontaktuj się z nami, opowiedz nam o swojej umowie, a my poinformujemy Cię czy masz szansę być wolny od swojego kredytu frankowego! Nic Cię to nie kosztuje!

    Zajrzyj na naszego facebooka: Wolny od kredytu frankowego lub napisz do nas:
    wolnyodkredytufrankowego@gmail.com