Ogłoszenia drobne

Prosimy wpisywać ogłoszenia typu Sprzedam, Kupię, Zamienię, Oddam, Nieruchomości, Motoryzacyjne, Matrymonialne, Praca oraz Różne inne Oferty.
Za darmo. Jako komentarz

Polecamy grupę na Facebooku
Tylko z gminy Rogoźno: Sprzedam, kupię, zamienię, oddam i inne ogłoszenia
którą administrujemy i na której można dodawać ogłoszenia widoczne dla innych członków grupy.

(Odwiedzono: 54 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 3)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia

416 komentarzy do “Ogłoszenia drobne”

  1. Poszukujemy pracowników na stanowisko „kompletowanie zamówień”. Praca w Swarzędzu – zapewniamy bezpłatny dojazd- w dniach 25.11-06.12.2021 r.
    Oferujemy:
    umowę zlecenia (po 3 mies. możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednią)
    stawkę 18,30 brutto/1h + możliwość zdobycia premii wydajnościowej
    pracę na II zmiany (6-14, 14-22) wg. grafiku, w okresie wyprzedaży praca w systemie III zmianowym
    możliwość zdobycia EKSTRA PREMII frekwencyjnej na przełomie listopada i grudnia – 500zł brutto!!
    pracę w pełnym wymiarze godzin
    bezpłatny dojazd do/z pracy z miejscowości wskazanych powyżej
    prywatną opiekę medyczną już za 1,45zł/dzień
    Oczekujemy:
    ukończone 18 lat
    dyspozycyjność do pracy w systemie II zmian (6-14, 14-22)
    brak przeciwwskazań do pracy stojąco-chodzącej
    doświadczenie nie jest konieczne
    KONTAKT : 530 104 922
    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z klauzulą o ochronie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dostarczonych dokumentach aplikacyjnych przez e-work HR Company Poland siedzibą przy ul. Narutowicza 7/9, 90-117 Łódź jako potencjalnego pracodawcy, w tym wizerunku, dla celów związanych z uczestnictwem w danym procesie rekrutacyjnym Przyjmuję do wiadomości, że powyższa zgoda może być w każdej chwili cofnięta.” „Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu prowadzenia przyszłych rekrutacji przez e-work HR Company Poland”. Informujemy, że e-work HR Company Poland chroni dane osobowe zgodnie z Rozporządzeniem o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r. (Dz.Urz. UE L 119 z 04.05.2016). Szczegóły dot. zasad ochrony danych osobowych przez e-work HR Company Poland dostępne są pod adresem: http://www.e-workhrcompany.pl/privacy-policy/

  2. Poszukuję archiwalnych wydań gazety „Goniec Rogoziński” z lat 1993-2018.
    Osoby zainteresowane proszę o zostawienie komentarza pod postem.

  3. Pracownik produkcji -> praca od pon do pt -> zorganizowany dojazd pisze:

    Zależy ci na pracy od poniedziałku do piątku ze zorganizowanym transportem?
    Mamy coś dla Ciebie – pracę na stanowisku pracownik produkcyjny !
    Miejsce pracy – Murowana Goślina
    Oferujemy:
    -umowę o pracę tymczasową (płatne składki i urlopy)
    -możliwość podjęcia długotrwałej i stabilnej współpracy
    -pracę od poniedziałku do piątku w trybie 3-zmianowym
    -wynagrodzenie w wysokości do 3255 zł brutto/mc + premia kwartalna 495 zł brutto
    -zorganizowany dojazd z miejscowości: Wągrowiec, Skoki, Rogoźno
    -dofinansowane do dojazdu z innych miejscowości !!!
    Aplikuj i dowiedz się więcej! Tel. 667 580 075

  4. Zależy ci na pracy od poniedziałku do piątku ze zorganizowanym transportem?
    Mamy coś dla Ciebie – pracę na stanowisku magazynier (uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego bardzo mile widziane!)
    Oferujemy:
    -dofinansowane do dojazdu z innych miejscowości
    Dowiedz się więcej i aplikuj! Tel. 667 580 075 🙂

  5. Wykonawstwo części zamiennych do pras H060 oraz H710. Między innymi: matryce od fi 4 do fi 25, płaszcze rolek, skrobaki, koła zębate, płyty osadcze, wykrojniki, granulatory, rolki, wałki i inne.
    Firma PHUP Viola Bogusław Barański, Rogoźno, ul. Fabryczna 7.
    Zapraszamy do kontaktu po nr 693 372 511.

  6. Kupię stare odznaki, odznaczenia, medale, ordery, wpinki,orzełki, naszywki itp.: wojskowe oraz cywilne, dyplomy, zaświadczenia i legitymacje związane z nadaniem odznaczeń, inne pamiątki i starocie związane z wojskowością i służbami mundurowymi.
    telefon: 518 507 460
    e-mail: wojskowe-odznaki@wp.pl

  7. Posiadasz doświadczenie w szyciu na maszynach przemysłowych?
    Mamy coś dla Ciebie – pracę na stanowisku szwacz/ szwaczka!
    Miejsce pracy: Murowana Goślina
    Aplikuj: http://www.randstad.link/szwacz/ka-praca
    oferujemy
    umowę o pracę tymczasową (płatne składki i urlopy)
    możliwość podjęcia długotrwałej i stabilnej współpracy
    pracę od poniedziałku do piątku w trybie 3-zmianowym
    wynagrodzenie na start w wysokości do 3255 zł brutto/mc
    495 zł brutto premii kwartalno-frekwencyjnej
    po wdrożeniu przejście na akord indywidualny
    zorganizowany dojazd z miejscowości: Wągrowiec, Skoki, Rogoźno
    dofinansowanie do dojazdu z innych miejscowości
    pracę w zgranym zespole
    możliwość bezpośredniego zatrudnienia w firmie Klienta po okresie próbnym
    pakiet interesujących dodatków: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, zniżki na zakupy online i wiele innych
    zadania
    szycie pokrowców do materacy
    obsługa maszyn szwalniczych/krawieckich (typu: stębnówka, overlock, sznurkarka, lamówkarka)
    oczekujemy
    gotowości do podjęcia pracy w trybie 3-zmianowym
    umiejętności manualnych
    doświadczenia w szyciu na maszynach przemysłowych (m.in.. stębnówki, overlocki, sznurkarki, lamówkarki)
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

  8. NAUKA GRY ONLINE: AKORDEON, PIANINO, KEYBOARD.
    Dyplomowany muzyk udzieli lekcji gry online na akordeonie, pianinie, keyboardzie, jak również lekcji z zakresu rytmiki, zasad, historii muzyki, kształcenia słuchu, emisji głosu, niezależnie od stopnia zaawansowania i wieku zainteresowanych.
    Oprócz nauki utworów klasycznych oferuję również naukę gry muzyki rozrywkowej oraz profesjonalnego nagrania instrumentu i głosu.
    Moje wyższe wykształcenie muzyczne, wieloletnie doświadczenie pedagogiczne daje Państwu stuprocentową gwarancję zadowolenia.
    Tel: 731730807
    naukagrylekcje@wp.pl

  9. Mam dla Ciebie Ciekawą Propozycje
    A Mianowicie proponuję Ci bardzo proste zajęcie jakim jest wypełnianie Płatnych Ankiet
    Wystarczy mieć dostęp do Internetu i chęć do pracy i trochę czasu.
    Wypełniasz ankiety kiedy chcesz i gdzie chcesz
    Pracujesz dla siebie bez szefa
    Możesz wypełniać płatne ankiety w międzyczasie np. Opieką nad dziećmi
    Możesz dorobić tak około 500 zł miesięcznie na rękę
    Brzmi interesująco ???
    Zapraszam na stronę https://platneankiety.eu