Ogłoszenia drobne

Prosimy wpisywać ogłoszenia typu Sprzedam, Kupię, Zamienię, Oddam, Nieruchomości, Motoryzacyjne, Matrymonialne, Praca, Oferty i Różne.
Za darmo. Jako komentarz

(Odwiedzono 3 404 razy, 3 wizyt dzisiaj)

270 myśli na temat “Ogłoszenia drobne”

  1. Agencja Pracy Tymczasowej Netkadra (nr 13630) poszukuje dla swojego Klienta pracownika na stanowisko: Pracownik Magazynu
    Miejsce pracy: SWARZĘDZ – JANIKOWO
    Wymagane wykształcenie kierunkowe lub doświadczenie na podobnym stanowisku.
    Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie http://www.netkadra.pl ( w rubryce: inne stanowisko, proszę wpisać ,,Magazynier Janikowo ” ) lub zadzwoń: 13 43 76 395

  2. Zatrudnię
    ekipe remontowo-budowlaną
    do adaptacji budynku inwentarskiego
    na magazyn zbożowy
    tel. 692 699 137

  3. ATERIMA MED poszukuje zaangażowanych Opiekunek i Opiekunów do opieki domowej nad osobami starszymi i niesamodzielnymi w Niemczech i w Polsce. Oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych miejscach pracy oraz atrakcyjne zarobki. Gwarantujemy fachowe wsparcie i zawsze rzetelne informacje. Oczekujemy przynajmniej komunikatywnej znajomości j. niemieckiego i doświadczenia w opiece. Naszym priorytetem jest właściwe dopasowanie oferty i budowanie długofalowych partnerskich relacji z naszymi Opiekunami. Prowadzimy rekrutację na terenie całej Polski.

    Senior z chorobą serca – 1190 EURO netto + PREMIA
    Miejsce pracy: Niemcy, Wiesbaden
    Termin wyjazdu: 4 -11 grudnia (do uzgodnienia)
    Wynagrodzenie: 1190 Euro netto + PREMIA (nawet 300 Euro)

    Podopieczny oraz warunki mieszkaniowe:
    Podopieczny (pan, 79 lat) z chorobą serca, po przebytej operacji prowadzi bardzo oszczędny, spokojny tryb życia. Pogodne dni spędza na tarasie, spaceruje tylko po ogrodzie. Samodzielnie się myje i kąpie. Potrzebna jest pomoc w przygotowaniu posiłków, prowadzeniu domu, robieniu zakupów, pomiar ciśnienia. Mieszka w domu z synem i jego rodziną (oddzielne wejścia). Podopieczny bardzo dużo czyta, rano trzeba kupować i przynosić gazety. Na miejscu jest również kot, który większość dnia spędza na zewnątrz. Opiekunka ma swój pokój oraz łazienkę, możliwość korzystania z Internetu.

    Wymagane kwalifikacje:
    • komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego
    • doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub chorą
    • gotowość do podjęcia pracy na terenie Niemiec na okres minimum 2 miesięcy
    • empatia i wrażliwość na potrzeby osoby starszej

    Naszym pracownikom zapewniamy:
    • legalne i bezpieczne zatrudnienie w jednej z największych firm na rynku
    • atrakcyjne wynagrodzenie i wysokie premie za polecenia nowych Opiekunek oraz opłacone składki ZUS
    • pełną organizację i pokrycie kosztów podróży
    • sprawdzone i pewne miejsca pracy
    • pakiet prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego
    • ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz możliwości Opiekunki
    • stałą, fachową opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów
    • zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
    • narzędzia umożliwiające stałe podnoszenie kwalifikacji (internetowe i stacjonarne kursy językowe, szkolenia z zakresu opieki nad seniorami)

    ATERIMA MED (nr certyfikatu KRAZ: 7085)
    ul. Puszkarska 7F, 30-644 Kraków
    Mobilny punkt rekrutacyjny w Poznaniu
    Telefon: (61) 306 77 11

  4. PILNIE poszukuję małego mieszkania lub pokoju w Rogoźnie albo w Garbatce ze względu na możliwość podjęcia pracy.

  5. Kupimy Zadłużone Spółki – Art. 299. KSH – tel. 784-874-874. Kupimy Spółki z zagubioną dokumentacją: bankową, księgową, pracowniczą. Kupimy Spółki znajdujące się w trakcie kontroli i przed kontrolami z US/UKS/ZUS/PIP/PIH. Całodobowy kontakt tel. 784-874-874 http://www.spolki.biz 20/10/2016 23:45

  6. PAKOWACZ – Suchy Las (woj. wielkopolskie)

    Agencja Pośrednictwa Netkadra (nr 13630) poszukuje dla swojego Klienta pracowników na stanowisko: PAKOWACZ, miejsce pracy: Suchy Las. Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności. Oferujemy umowę o pracę na czas określony. Wypełnij formularz rejestracyjny na stronie http://www.netkadra.pl wybierając stanowisko ,,pakowacz” lub zadzwoń: 13 43 76 395.

  7. Firma Schnell Polska Sp. z o.o.
    poszukuje osoby, na stanowisko
    BRYGADZISTA
    Opis stanowiska: Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna
    za wykonanie bieżących zleceń produkcyjnych oraz za organizację
    i koordynację pracy podległych jej pracowników.
    Wymagania: – wykształcenie min. średnie,
    – umiejętność planowania,
    – znajomość obsługi komputera,
    – doświadczenie w zarządzaniu pracownikami,
    – znajomość produkcji meblarskiej,
    – dyspozycyjność.
    Oferujemy:
    – zatrudnienie na umowę o pracę,
    – wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,
    – niezbędne narzędzia pracy
    – pracę w młodym, dynamicznym zespole
    Aplikacje prosimy składać w siedzibie firmy na adres:
    Schnell Polska Sp. z o.o. ul. Towarowa 4, 64-610 Rogoźno
    lub na email: schnell@schnell-polska.com z dopiskiem brygadzista

  8. AD Poland zatrudni pracownika
    na stanowisko: stolarz – modelarz
    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie kompletu
    dokumentów na adres: sekretariat@adpoland.com
    lub dostarczenie do biura przy ul. Długiej 21 A w Rogoźnie.
    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  9. Firma Thiem, Jarosław Thiem
    producent stelaży do mebli tapicerowanych
    Przyjmie do pracy
    mężczyzn i kobiety na stanowiska:
    • obsługa centrów numerycznych CNC
    – dobrze widziana znajomość podstawowych programów komputerowych
    • obsługa maszyn stolarskich
    • pomocnik stolarza
    • montażysta stelaży
    Oferujemy:
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    • systematycznie wypłacane wynagrodzenie
    • godne warunki pracy i płacy
    • możliwość przyuczenia do pracy w naszym zakładzie
    • pracownikom z Rogoźna oferujemy dowóz
    Zainteresowane osoby prosimy
    o kontakt telefoniczny pod nr tel. 61-29-66-800
    lub osobisty wraz z CV – Oborniki, ul. Piaskowa 4.

  10. Randstad Polska Sp. z o.o. (Agencja Pracy Tymczasowej nr rej. 47) dla Klienta Międzynarodowego Centrum Wysyłki i sprzedaży internetowej poszukuje:

    MAGAZYNIERA

    Lokalizacja: Sady/koło Poznania

    Do zaoferowania Tobie mamy:

    – stabilne zatrudnienie w prężnej organizacji

    – umowę o pracę tymczasową

    – 15 zł brutto/h

    -atrakcyjny system premiowania do 15 %

    – obiad w cenie 1 zł na terenie firmy

    – darmowy dojazd do i z miejsca pracy z ROGOŹNA!!!

    – terminową wypłatę wynagrodzenia

    – szkolenia przygotowujące do pracy

    – Możliwość podjęcia dłuższej współpracy i zatrudnienia na stałe bezpośrednio w firmie Klienta!

    Oczekiwania wobec Ciebie:

    – chęć do pracy, zaangażowania w wykonywane obowiązki

    – gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

    Na tym stanowisku odpowiedzialny będziesz za:

    – Skanowanie przesyłek kurierskich

    – Pakowanie przesyłek do wysłania

    – Układanie przesyłek na półkach

    NIE CZEKAJ! ZGŁOŚ SIĘ DO NAS JUŻ DZIŚ! Wyślij sms o treści „ROGOŹNO” na numer 605 133 217- a oddzwonimy do Ciebie z ofertą pracy!!

    Ogłoszenie dotyczy oferty pracy tymczasowej.
    Administratorem dobrowolnie podanych przez Panią/ Pana danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach prowadzenia i administrowania procesami rekrutacyjnymi, a w szczególności w związku z poszukiwaniem dla Pani/Pana ofert pracy i ich przedstawianiem, archiwizacją i wykorzystywaniem w przyszłych procesach rekrutacyjnych dokumentów zawierających dane osobowe oraz w celu wykonywania umowy o pracę. Dane mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, spółkom należącym do Holdingu Randstad lub powiązanym z nim kapitałowo, oraz po wyrażeniu zgody, potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania

  11. Zarząd PZHGP sekcji Rogoźno (hodowcy gołębi) przyjmie nieodpłatnie niepotrzebne stoły, krzesła oraz biurka.
    Kontakt: 511 784 758 Janusz

  12. Firma „K.S. Hyżyk” poszukuje osób na stanowisko:
    >>>MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH<<<
    Wymagania:
    – umiejętność czytania rysunku technicznego,
    – mile widziane uprawnienia spawalnicze,
    – mile widziane uprawnienia na wózki samojezdne.
    Oferty proszę przesyłać pod adres:
    rekrutacja@hyzyk.pl