Oficjalne zakończenie sezonu 2017 Sekcji Rogoźno PZHGP


Dnia 18.11.2017 r. o godz. 19.00 w sali RCK odbyła się uroczystość wręczania nagród za wyniki lotowe osiągnięte w sezonie 2017 w sekcji Rogoźno Polskiego Związku Hodowców Gołębi Pocztowych. Wśród zaproszonych gości był Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski i przedstawiciel zarządu oddziału Wągrowiecko-Rogozińskiego Jan Jakubiak. Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem gości przez prezesa sekcji Rogoźno Adama Wieczorka, po czym rozpoczęło się wręczenie pucharów i dyplomów za osiągnięte wyniki lotowe w sezonie 2017.

Mistrzostwo gołębi dorosłych
1 DUDA ANDRZEJ
2 PIJANOWSKI SŁAWOMIR
3 MIELITZ RAFAŁ

Mistrzostwo gołębi młodych
1 DUDA ANDRZEJ
2 GORZELAK JERZY BURZAWA Z
3 WIECZOREK ŁUKASZ I JULIAN

Super Majster: Duda Andrzej

Po wręczeniu nagród wszyscy zasiedli do wspólnej kolacji. Spotkanie odbywało się w przyjemnej atmosferze, przy rozmowach na temat hodowli gołębi i przygotowaniach swoich ptaków do nowego sezonu 2018. Była też zabawa taneczna dla hodowców, ich rodzin i ich znajomych. W tym roku bawiło się około 100 osób.

Zobacz wideo i zdjęcia z imprezy

(K.M.)

(Odwiedzono 19 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *