Oficjalne zakończenie sezonu 2016 sekcji Rogoźno PZHGP


Dnia 19.11.2016 r. o godz. 18.00 w RCK odbyła się uroczystość wręczania nagród za wyniki lotowe osiągnięte w 2016 r. w sekcji Rogoźno PZHGP przez hodowców gołębi pocztowych. Wśród zaproszonych gości był przedstawiciel zarządu oddziału Wągrowiecko-Rogozińskiego Jacek Jakubiak. Niestety z przyczyn losowych w tym roku uroczystości nie uświetnił swoją obecnością burmistrz Rogoźna Roman Szuberski.

Spotkanie rozpoczęło się przywitaniem gości przez prezesa sekcji Rogoźno Janusza Rakoczego po czym rozpoczęło się wręczenie nagród i dyplomów za osiągnięte wyniki lotowe w 2016 r.

Mistrzostwo gołębi dorosłych
Mistrz – DUDA ANDRZEJ
I Vice mistrz – MIELITZ RAFAŁ
II Vice mistrz – RAKOCZY JANUSZ

Mistrzostwo gołębi młodych
Mistrz – DUDA ANDRZEJ
I Vice mistrz – PIJANOWSKI SŁAWOMIR
II Vice mistrz – GRAJ JAN

SuperMajster – DUDA ANDRZEJ

Po wręczeniu nagród wszyscy zasiedli do wspólnej kolacji. Spotkanie odbywało się w przyjemnej atmosferze, przy rozmowach na temat hodowli gołębi i przygotowania swoich ptaków do nowego sezonu 2017 r. Było też losowanie nagród rzeczowych oraz zabawa taneczna dla hodowców, ich rodzin i ich znajomych. W tym roku bawiło się 120 osób. Dobry Lot!
(K.M.)

Zobacz wideo i zdjęcia z imprezy

(Odwiedzono 77 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *