Oficjalne otwarcie ulic Długiej i Seminarialnej po ich budowieNa Fanpage Burmistrza Rogoźna Romana Szuberskiego czytamy:

W środę 21 października br. dokonaliśmy oficjalnego otwarcia ulic Długiej i Seminarialnej po ich budowie. Za kilka tygodni zostanie zakończona przebudowa ul. Seminarialnej na odcinku od SP-3 do ul. Wojska Polskiego i Różanej. Niebawem rozpocznie się również przebudowa drogi w miejscowości Grudna. Dziękuję Wykonawcy, Pracownikom UM, Radnym Rady Miejskiej w Rogoźnie za pomoc w realizacji zadania. Mieszkańcom życzę bezpiecznego użytkowania. Pozdrawiam serdecznie!

Źródło https://www.facebook.com/Roman-Szuberski-burmistrz-Rogo%C5%BAna-618923421546072/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono 78 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Wykonaj poniższe zadanie *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.