Oficjalne otwarcie drogi w Dziewczej Strudze


Na Fanpage Gmina Rogoźno na Facebooku czytamy:

W sobotę Mieszkańcy Dziewczej Strugi uczestniczyli w oficjalnym otwarciu zakończonej inwestycji: Budowa Drogi w Dziewczej Strudze. Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali m.in. Mieszkańcy i przybyli goście w osobach: Posłowie na Sejm RP Marta Kubiak i Marcin Porzucek, Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski oraz Skarbnik Irena Ławniczak, Przewodnicząca RP Renata Tomaszewska, Radni RM Jarosław Łatka i Bartosz Perlicjan. Gospodarzem uroczystości był radny a zarazem sołtys Sołectwa Garbatka (w skład którego wchodzi Dziewcza Struga) Krzysztof Nikodem – główny inicjator inwestycji i dokonujący ostatniego cięcia wstęgi. Zebranych oraz nową drogę poświęcił proboszcz Parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata i św. Małgorzaty w Parkowie. Otwierany, w wiosce odcinek drogi, uzyskał dofinansowanie z Rządowego Programu Inwestycji Lokalnych. Dziewcza Struga to obecnie jedna z najatrakcyjniejszych miejscowości w Gminie Rogoźnie, nie tylko z powodu pięknego otoczenia lasów, ale również ze względu na infrastrukturę drogową.

Źródło https://www.facebook.com/rogoznogmina/

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *