Na jeziorze Rogoźno odbyły się Zawody Wędkarskie o Puchar Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego [ZDJĘCIA]

Zawody Wędkarskie o Puchar Wicemarszałka Województwa WielkopolskiegoNa profilu Błażeja Cisowskiego na Facebooku czytamy:

Dziś na Jeziorze Rogoźno doroczne zawody wędkarskie o Puchar Wicemarszałka Województwa Wielkopolskiego Wojciech Jankowiaka. Organizatorem było niezawodne Stowarzyszenie Jezioro Rogozińskie, a wystartowało 46 wędkarzy i wędkarek z Powiat Obornickiego i innych powiatów Wielkopolski. Zwycięzca Marek Obarski złowił prawie 9 kg ryb! Miałem okazję wręczyć puchary i nagrody. Podziękowania dla organizatorów na czele z Henryk Smoliński i Walerian Grochowalski.

Więcej zdjęć obejrzycie na tej stronie oraz na tej stronie oraz na tej stronie.

Źródło https://www.facebook.com/blaise.ce

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *