Odbyły się uroczyste obchody Jubileuszu 100-lecia KGW Parkowianka [galeria zdjęć]

uroczyste obchody Jubileuszu 100-lecia KGW Parkowianka

Na Fanpage Gmina Rogoźno na Facebooku czytamy:

Dzisiaj w Parkowie stulecie swojego istnienia obchodziło Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich „Parkowianka”. Gratulujemy tak wspaniałego jubileuszu i życzmy kolejnych co najmniej stu lat!

Więcej zdjęć obejrzycie na tej stronie

Natomiast na profilu Błażeja Cisowskiego na Facebooku czytamy:

Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Parkowianka, najstarsze KGW w Powiat Obornickim, zacnie obchodziło wczoraj 100-lecie działalności. Całowieczna praca nagrodzona została Odznaką Honorową za Zasługi dla Województwa Wielkopolskiego, którą wręczył Marszałek Wojciech Jankowiak. Naszemu Kołu życzenia i gratulacje złożyli liczni goście. Wspaniałą część artystyczną zapewnił młodzieżowy zespół ludowy z Budzynia oraz Jakub Herfort, a także zespół Pa-Mar-Sze.

Mała fotorelacja autorstwa Kolegi Darka.

Więcej info znajduje się na tej stronie

Gratulujemy.

Źródło https://www.facebook.com/rogoznogmina/ i https://www.facebook.com/blaise.ce

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 88 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *