Odbyły się powiatowe zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP

Dziś na stadionie w Gościejewie odbyły się zawody sportowo-pożarnicze jednostek ochotniczych straży pożarnych z powiatu obornickiego.

Zawody odbyły się z podziałem na kategorie: Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze, Kobiety i Seniorzy.

W MDP wystartowały jednostki z Rogoźna, Gościejewa, Prusiec, Objezierza i Ocieszyna.

W kategorii płci pięknej w zawodach wzięły udział reprezentacje jednostek z Prusiec, Bąblina, Kiszewa i Objezierza.

Natomiast w seniorach można było obejrzeć zmagania ekip strażackich z Prusiec, Rogoźna, Gościejewa, Ryczywołu, Ludom, Nieczajnej, Objezierza i Kiszewa.

Wydarzenie odbyło się w obecności Senatora RP Jana Filipa Libickiego.

Kategorię seniorów wygrała drużyna gospodarzy – OSP Gościejewo i to ta jednostka wzniosła puchar w geście zwycięstwa. W kategorii MDP gospodarze zajęli 3. miejsce.

Zdjęcia z zawodów do zobaczenia tutaj.

Źródło: eoborniki.pl i profil Sebastiana Rabscha na Facebooku, profil KSRG OSP Gościejewo na Facebooku

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 20 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: współtwórca

Witam serdecznie, Dariusz Wierzbiński z tej strony. Od urodzenia jestem związany z Gminą Rogoźno. Na co dzień pracuję, a w czasie wolnym zbieram informacje do kroniki Miasta i Gminy Rogoźno, angażuję się społecznie. Od 2022 roku współtworzę portal rogozno.wlkp.net.pl tworząc autorskie relacje aktualnych wydarzeń w Rogoźnie. Poza tym prowadzę dział historyczny pod nazwą Kronika Rogozińska, gdzie publikuję informacje o wydarzeniach z przeszłości. Pozdrawiam i zapraszam do śledzenia portalu rogozno.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *