Odbyły się Dożynki w Sołectwie Pruśce

Dożynki w Sołectwie PruśceNa Fanpage Roman Szuberski – burmistrz Rogoźna na Facebooku czytamy:

W dniu 4 września br. odbyły się Parafialno-Sołeckie Dożynki w Sołectwie Pruśce, podczas których podziękowaliśmy rolnikom za ich całoroczny trud pracy na roli.
Była to wspaniała okazja, aby wyrazić wdzięczność i uznanie odchodzącemu Sołtysowi Panu Henrykowi Karasiowi za blisko 28 lat zaangażowania w sprawy sołectwa.
Organizatorzy stanęli na wysokości zadania zapewniając tłumnie zebranym mieszkańcom i gościom wiele atrakcji.

Więcej zdjęć obejrzycie na tej stronie

Źródło https://www.facebook.com/Roman-Szuberski-burmistrz-Rogo%C5%BAna-618923421546072/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 42 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 1)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *