Odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze Stowarzyszenia KGW „Parkowianka” [ZDJĘCIA]

zebranie Parkowianki Na Fanpage Stowarzyszenie KGW Parkowianka na Facebooku czytamy:

W Parkowie na sali OSP – 16 sierpnia 2022 roku odbyło się Walne Zebranie Sprawozdawczo – Wyborcze członków Stowarzyszenia KGW „Parkowianka”. Po wysłuchaniu sprawozdania merytorycznego z ostatnich czterech lat działalności oraz finansowego za rok 2021 – członkowie udzielili absolutorium ustępującemu Zarządowi. W wyniku tajnych wyborów wybrano nowy Zarząd: prezes Ewa Szatkowsa, wiceprezes Maria Cisowska, skarbnik Agnieszka Mikołajczak, sekretarz Justyna Bartol Baszczyńska, członek Ewa Kubiak oraz Komisję Rewizyjną: przewodnicząca Anna Marchwiak, zastępca przewodniczącej Beata Myrda, członek Marek Wenc. Stowarzyszenie współpracuje z Sołectwo Parkowo, OSP Parkowo, Parafia NMP Królowej Świata w Parkowie, Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Parkowie, Przedszkole „Słoneczne Skrzaty” w Parkowie, Rck Rogoźno, Gmina Rogoźno, Powiat Obornicki. Ustępujący Zarząd podziękował wszystkim za dobrą współpracę.

Więcej zdjęć obejrzycie na tej stronie

Źródło https://www.facebook.com/stowarzyszenieKGWparkowianka/

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 28 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *