Odbyło się spotkanie z Iwoną Kienzler

Na Fanpage RCK Biblioteka na Facebooku czytamy:

Dnia 13 maja 2022 roku w naszej Bibliotece odbyło się spotkanie z Panią Iwoną Kienzler – autorką ponad osiemdziesięciu książek – publikacji non-fiction z zakresu historii, jak również leksykonów i słowników. Napisała także reportaże z podróży oraz artykuły dotyczące spraw gospodarczych i historii Polski, a także odwiedzanych przez nią krajów i regionów. Spotkanie poświęcone było książce „Maria Konopnicka. Rozwydrzona bezbożnica.” Pisarka opowiadała o bohaterkach książki, przybliżając ich sylwetki i dokonania podczas trudnych lat przedstawiając wiele ciekawostek. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

Źródło https://www.facebook.com/RCK-Biblioteka-453495425029779/

Powiązane wpisy:

Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.
(Odwiedzono: 27 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, lingwistyką, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *