Odbyła się Parada Orkiestr Dętych w Rogoźnie

W sobotę 20 września Rogoźno rozbrzmiewało muzyką orkiestr dętych, a to za sprawą Parady Orkiestr Dętych. Na zaproszenie naszej orkiestry do Rogoźna przyjechały Orkiestra Dęta ze Swarzędza, Orkiestra Dęta OSP z Szamocina i Orkiestra Dęta OSP z Murowanej Gośliny.

Od godz. 14 zaproszone orkiestry dały swój koncert plenerowy w trzech punktach Rogoźna. Potem wszystkie zespoły uczestniczące w Paradzie na czele z orkiestrą dętą z Rogoźna przemaszerowały ulicami miasta udając się na pl. K. Marcinkowskiego, gdzie odbyła się dalsza część uroczystości. Wszystkich zebranych powitał dyrektor Rogozińskiego Centrum Kultury Piotr Szturmiński, który zaprosił do wysłuchania marsza Airbus w wykonaniu czterech orkiestr. Zgromadzona na placu publiczność bardzo gorąco przyjęła wszystkie orkiestry. Potem na scenie wystąpiły dziewczyny z Grupy Teatralnej TO MY, które zaśpiewały kilka znanych i lubianych piosenek. Paradę Orkiestr Dętych zakończył koncert. Zespół REDLIN zaprezentował we własnej bardzo ciekawej aranżacji największe przeboje folkowe różnych stron świata.

parada-orkiestr-detych-rogozno-2014
parada-orkiestr-detych-rogozno-2014-koncert

źródło: rck.rogozno.pl

(Odwiedzono 61 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *