Odbył się Koncert Noworoczny [168 zdjęć]

W sobotę, 8 stycznia w sali Ośrodka Kultury odbył się Koncert Noworoczny. Rogozińskich zespołów wokalnych i tanecznych przyszli posłuchać mieszkańcy.

Na Fanpage RCK – Ośrodek Kultury na Facebooku czytamy:

Pierwszą część koncertu wykonali dla Państwa: Łucja Dobrogowska z oprawą taneczną grupy tanecznej Agaty Zielińskiej, Piotr Rybarczyk z oprawą grupy tanecznej Agaty Zielińskiej, grupa wokalna Angel Voice z oprawą taneczną PA-MAR-SZE, grupa wokalna SongVibe. Drugą częścią było Barwne Widowisko Taneczne JAZZ Dance Studio – Anny Beker.
Dziękujemy wszystkim występującym za zaangażowanie a Państwu
dziękujemy za ogromne zainteresowanie koncertem. 😊
Jeśli koncert się Państwu spodobał dajcie nam znać w komentarzach! 🙂 🤩

Więcej zdjęć obejrzycie na tej stronie

Źródło https://www.facebook.com/OsrodekKulturyRogozno/ i oborniki.naszemiasto.pl

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *