Odbył się II Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Kierownika OSIR [ZDJĘCIA]

Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Kierownika OSIR Na profilu Zbigniewa Chudzickiego na Facebooku czytamy:

21.08 na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rogoźnie rozegrano II turniej piłki siatkowej plażowej o Puchar Kierownika. W stojących na wysokim poziomie sportowym i organizacyjnym zawodach zagrało 12 par. Podsumowania turnieju w imieniu Pani Kierownik Renaty Jałoszyńskiej – Biskupskiej dokonali Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski, Przewodniczący Rady Miejskiej Łukasz Zaranek i prowadzący rozgrywki Zbigniew Chudzicki. Pierwsze miejsce po zaciętym boju w tie-breaku zdobyła para Denys Marczenko/Mateusz Wołowicz ( Bydgoszcz). Srebrne krążki wywalczyli Łukasz Chojnacki/Jakub Rojewski z Trzcianki. Trzecie miejsce powędrowało dla duetu Jakub Bazylewicz/Piotr Pabisiak (Mieścisko/Sulechów), a czwarte dla rogozińskiej pary Bartosz Tabat/Bartosz Wieczorek. Najlepsze zespoły otrzymały z rąk Burmistrza Romana Szuberskiego i Przewodniczącego Rady Miejskiej Łukasza Zaranka pamiątkowe puchary, medale oraz nagrody rzeczowe. Specjalne wyróżnienie otrzymała najmłodsza para Filip Cieciura/Maks Kaczmarek oraz Panie Alicja Bogusławska/Dominika Szczepaniak. Podziękowania kierujemy również do sędziów Krzysztofa Cieciury, Pawła Kani i Piotra Rodowskiego. Gratulacje dla wszystkich uczestników i do zobaczenia za rok na trzeciej edycji.

Więcej zdjęć obejrzycie na tej stronie

Źródło https://www.facebook.com/zbigniew.chudzicki.94

Powiązane wpisy:

(Odwiedzono: 16 razy, wizyt w ciągu ostatnich 24 godzin: 0)
Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, domygwiazd.pl, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wykonaj poniższe zadanie *