Odbył się I Bal Sportowca w Rogoźnie

Na Fanpage Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rogoźnie na Facebooku czytamy:

W dniu 26.02.22 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji odbył się I Bal Sportowca. Prowadzący imprezę Renata Jałoszyńska – Biskupska i Zbigniew Chudzicki na wstępie przywitali władze Gminy, sportowców i zaproszonych gości. Burmistrz Rogoźna Roman Szuberski przyznał nagrody Super Championa dla zasłużonych sportowców, trenerów, prezesów i działaczy w Gminie Rogoźno. Nagrodę otrzymali : Jerzy Gendek, Janusz Wojciechowski, Stanisław Kozłowski, Przemysław Kabat, Waldemar Grabiński, Leszek Kuźma, Józef Grewling, Mirosław Pokorzyński. W dalszej części podsumowano Plebiscyt na Sportowca Roku 2021. W kategorii piłka nożna zwyciężył Krzysztof Zieliński zawodnik RKS ” Wełna” Rogoźno z liczbą 479 głosów internautów. Biegi zdominował Rajmund Kandula, który uzyskał poparcie 419 wyborców. Piłka siatkowa została zdominowana przez Bartosza Tabata z liczbą głosów 989. Koszykówka wygrana została przez Weronikę Piechowiak 749 głosöw. W sportach walki zwycięzcą został Bartosz Zawadzki uzyskując 2115 głosów. Sporty wodne to niekwestionowanie dziedzina Stasia Tadla Mistrza Sup. Sporty tenisowe wygrał Adrian Czarnecki, trener i wychowawca mistrzów wojewódzkich. Przy pełnej sali i pysznych posiłkach serwowanych przez Ośrodek Sportu i Rekreacji uczestnicy bawili się do godzin rannych. Do zobaczenia za rok na II Balu Sportowca.

Źródło https://www.facebook.com/profile.php?id=100063311675520

Powiązane wpisy:

Zachęcamy do polubienia i udostępnienia
Poglądy w poszczególnych artykułach, wyrażają opinie autora artykułu i mogą ale nie muszą być tożsame z poglądami całej redakcji rogozno.wlkp.net.pl.

Zachęcamy do udziału w sondzie. Aby wziąć w niej udział, należy odpowiedzieć na następujące pytania: Co mi się podoba w gminie Rogoźno? Co mi się nie podoba się w gminie Rogoźno? Co zmieniłbym/zmieniłabym w gminie Rogoźno? Sonda dostępna jest na tej stronie.

Zachęcamy też do udziału w Quizie: Jak dużo wiesz o gminie Rogoźno? Odpowiedz na pytania i sprawdź swój wynik. Quiz zawiera 52 pytania. Po wypełnieniu Quizu ukażą się prawidłowe odpowiedzi wraz z dodatkowymi informacjami dotyczącymi pytania. Aby przejść do Quizu kliknij tutaj

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, psychologią, filozofią, lingwistyką, aktualnościami i ciekawostkami z Polski i ze Świata. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl, matkaziemia.ovh, ugotujmycos.pl, znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, kamerydrogowe.wlkp.net.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wykonaj poniższe zadanie *