Odbył się charytatywny maraton zumby

Dnia 18 marca 2017 r. w sali gimnastycznej byłego ZSA Rogoźno odbył się II CHARYTATYWNY MARATON ZUMBY dla zwierząt ze schroniska AZOREK w Obornikach. Dzień ten był wyjątkowy dla mieszkanek Rogoźna i okolic, pasjonatek zumby i miłośników zwierząt. Scenę zapełnili wspaniali instruktorzy z wielkopolski, którzy charytatywnie przyjechali i wspólnie poprowadzili maraton m.in.: Anna Moller (Poznań), Magdalena Getrig (Poznań), Sylwia Odwrot (Szamotuły), Renata Kania – Hampel (Szczecinek), Agnieszka Portka (Poznań), Mirosław Dubisz (Złotów), Michał Wojdecki (Poznań) oraz główna pomysłodawczyni – Monika Chudzicka (instruktorka z Rogoźna). Obiecali, że to nie pierwszy i nie ostatni maraton u nas*! Swoją obecnością zaszczyciło prawie 60 zumbowiczów z różnych regionów wielkopolski. Na ten szczytny cel udało się zebrać 1350 zł.

Główna organizatorka STUDIO FITNESS ROGOŹNO Monika Chudzicka pragnie podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego wspaniałego wydarzenia. Maraton nie odbyłby się bez wsparcia i pomocy ze strony Urzędu Miasta i Gminy, który zapewnił pyszny poczęstunek dla każdego uczestnika. Oczywiście za reklamę – plakaty które były w rękach dziękujemy firmie SZEWOL – Paweł Szewczyk, który kolejny rok nam pomaga; Joannie Wańkowicz (dietetyczce) dziękujemy za wykonane pomiary składu ciała i wskazówki dietetyczne; za misje fotograficzną ukłon dla Adama Okoniewskiego i Rafała Mucha z Obornik; za całą oprawę muzyczną, nagłośnienie i niesamowity klimat podziękowania wspaniałego DJ-a Dawida Lindebnego (DJ JANKO). Imprezę każdy wspomina miło, sympatycznie i energicznie, bo przez 3 godziny zumbowicze nie schodzili z parkietu. Cel był jeden: zbieramy pieniążki dla zwierzaczków i pomagamy. Zadanie myślę że zostało wykonane na 5!

(Odwiedzono 93 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *