Od pierwszego lutego…

… uczniów do rogozińskich placówek oświatowych dowozi Poznański Bus – poznańska firma przewozowa. W postępowaniu przetargowym w trybie przetargu nieograniczonego złożone zostały dwie oferty tj: Poznański Bus za kwotę 576 760, 50 zł brutto oraz Konsorcjum Siwiński-Czarnecki za kwotę 687 375, 00 zł brutto.

źródło: Goniec Rogoziński nr 3/682

(Odwiedzono 253 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Opublikował: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu

Jedna myśl na temat “Od pierwszego lutego…”

  1. Szkoda tylko że nikt dalej się nie zatroszczyl o to w jakich warunkach jeżdżą nasze dzieci.. Pierwszy dzień autobus uderza w ogrodzenie drugi dzień autobus nie odbiera dzieci ze szkoły bo mu się czekać nie chce kolejny raz zapomina o przeczkolakach i z pełnym autobusem musi wracać po nich.. Do tego autobusy nie oznakowane że przewoza dzieci.. Opiekunki w autobusie są dla ozdoby bo dzieci nie pilnują napewno.. Co do czystości autobusu brak słów najpierw dzieci muszą poodsuwac papiery worki by móc usiąść! ZGROZA!,!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *