Obornicka policja zachęca…


radiowoz… do udziału w działaniach na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym, dlatego informujemy o akcji, która odbędzie się w dniach 24-25 października br. Kierowcy będą mieli możliwość skorzystania z bezpłatnego sprawdzenia ustawienia świateł, skuteczności hamulców oraz pomiaru i regulacji ciśnienia w ogumieniu.

Z uwagi na zbliżający się okres zimowy oraz związane z tym różnego rodzaju zagrożenia dla uczestników ruchu drogowego, z inicjatywy Starosty Obornickiego oraz dzięki życzliwości przedsiębiorców prowadzących stacje kontroli pojazdów, na terenie powiatu obornickiego Starostwo Powiatowe w Obornikach organizuje akcję „Bezpieczna Zima”. Stan techniczny pojazdu jest jednym z najistotniejszych czynników mających bezpośredni wpływ na nasze bezpieczeństwo, dlatego też starosta obornicki oraz przedsiębiorcy prowadzący stacje kontroli pojazdów zapraszają serdecznie do skorzystania z możliwości wykonania wskazanych wyżej, bezpłatnych usług.

źródło: Goniec Rogoziński nr 22/597

(Odwiedzono 38 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *