Nowy Młyn: Pożar samochodu Volkswagen


Dnia 30.12.2014 do SK KP PSP w Obornikach wpłynęło zgłoszenie o pożarze samochodu i zagrożonym budynku gospodarczym.

Zastana sytuacja: Po dojeździe na miejsce i rozpoznaniu KDR stwierdził, że pożarem objęty jest cały samochód VW T4, który wcześniej został odciągnięty od budynku gospodarczego na bezpieczną odległość przy użyciu ciągnika rolniczego.

Podjęte działania: Zabezpieczenie miejsca zdarzenia, podanie jednego prądu piany w natarciu na palący się pojazd, ewakuacja butli propan-butan z pojazdu i schłodzenie jej przy użyciu jednego prądu wody. Następnie działania straży polegały na dogaszeniu rozrzuconych elementów pojazdu oraz schłodzeniu ściany budynku gospodarczego.

W działaniach udział brały zastępy GCBA z JRG Oborniki, GBA z OSP Gościejewo oraz GBA z OSP Rogoźno.

pozar-volkswagena
Zdjęcia: dh Tobiasz Felsmann
Tekst: KP PSP Oborniki
źródło: osprogozno.pl

(Odwiedzono 90 razy, 1 wizyt dzisiaj)

Autor: admin

Nazywam się Krzysztof Milewski. Mieszkam w Rogoźnie Wielkopolskim. Interesuję się lokalnymi sprawami, prowadzeniem stworzonych przeze mnie stron internetowych, gołębiami pocztowymi, psychologią, filozofią, rolnictwem ekologicznym, naturalnym budownictwem. Zapraszam do odwiedzenia moich stron: nowapiosenka.pl , matkaziemia.ovh , domygwiazd.pl , ugotujmycos.pl , znanepary.pl, darmowy-portal-randkowy.pl, katolickierandki.eu, kontrowersje.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *